ÇOCUKLAR BİLE ANLADI, AMA ONLAR BİR TÜRLÜ ANLAYAMADI !

Sponsor

Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başkanlık koltuğunu devrettiği çocukların Sungurlu’nun su sorununa değinmelerine ‘Çocukların bile idrak ettiği önemli bir konuyu yetkililerin anlayamaması çok vahim bir durum’ diyerek eleştirdi.

MESELE SUNGURLU OLUNCA KULAKLARINA PAMUK TIKIYORLAR

Başkan Şahiner konu çok önemli diyerek, ’23 Nisan’da koltuğumu bırakmış olduğum minik öğrenci dahi Sungurlu’nun içme suyu borularının değişmesi gerektiğini biliyor ve talepte bulunuyor. Ben buradan o minik öğrencilerimi duyarlılığından dolayı bir kez daha kutluyorum” dedi.

Çocuklarımızın su konusundaki duyarlılığı ne yazık ki Çorum Valisi ve Milletvekillerinde yok diyen Başkan Şahiner, “Sungurlu Belediyesi ve şahsımla ilgili ne kadar olumsuz bir durum olursa, bunlarla yakinen ilgileniyorlar ama olumlu bir tek olayda kulaklarına pamuk tıkıyorlar. Ama gün geldiğinde bunu Allah’ta sorar kulda sorar” diye konuştu.

Sponsor

ALTI KÖPEK İÇİN YAYGARA KOPARANLAR NEREDE?

6 tane köpek için Sungurlu Belediyesi’ne 40 bin TL ceza kestik diye neredeyse ilan verenler, su konusuna gelince diller lal oluyor diyen Başkan Şahiner, Sungurlu Belediyesi’ne 40 bin TL ceza kestik diye müjde verenler, Sungurlu’nun su sorununu çözüyoruz diye müjde verin de Sungurlu’nun saygısını kazanın diyerek, “Sungurlu’da dikili bir ağacı olmayan, ilçe için tek bir faydalı proje geliştirmeyen yetkili merciler, yazık ki ne kadar olumsuzluk varsa, yapıcı olmak, çözüm bulmak yerine hep yıkmaya çalışıyorlar” dedi.

SAYGI KAZANILIR, İSTENMEZ !

Buradan bir kez daha sesleniyorum diyen Başkan Şahiner, “Su konusunda adım atmayan Vali ve Milletvekilleri bizlerden ne saygı, ne de sevgi beklemesin. Çünkü saygı kazanılır, istenmez” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikFIRININ BACA KISMINDA ÇIKAN YANGIN KORKUTTU
Sonraki İçerikOPERASYONA ŞEHİDİMİZİN İSMİ VERİLDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz