Sponsor

Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş. arasında yapılan protokole istinaden, Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş. tarafından, okulumuz makine teknolojisi alanı içerisine CNC Simülasyon ve Hidrolik pnömatik Laboratuvarı kuruldu.

Yapılan açıklamada, “CNC Simülasyon ve Hidrolik pnömatik Laboratuvarı için ilk önce atölyenin tadilatı ve boyası yapılarak laboratuvar hazır hale getirilmiştir. Akabinde CNC Simülasyon ve Hidrolik pnömatik Laboratuvarı için, Günümüz teknolojisine uygun 16 bilgisayar ve masası ile sandalyesi,

Sponsor

Hidrolik Eğitim seti, Pnömatik Eğitim seti, Eksen CNC Freze Eğitim Tezgahı Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş. tarafından okulumuza teslim edilmiştir. Böylece protokolün ikinci etabı olan CNC Simülasyon ve Hidrolik pnömatik Laboratuvarı kurularak öğrencilerimizin kullanımına sunulmuş olmaktadır. Kurulan bu laboratuvar okulumuzun ve ilçemizin teknik kapasitesini artıracak, öğrencilerimizin teknik beceri ve donanımlarını geliştirmelerini sağlayacaktır. Ayrıca ilçemizde sanayi alanında faaliyet gösteren işletmelerin nitelikli iş gücü ihtiyacının karşılanmasına ve böylece ilçemizin, ilimizin ve bölgemizin üretim kapasite ve kalitesinin artmasına ve nihai hedefimiz olan bölgemiz ihracatının artışına büyük katkı yapacaktır.

İlçemize ve okulumuza bu imkanları sunan Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı ve aynı zamanda Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Dere’ye ve Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş. Genel Müdürü Sayın Yasin Akdere’ye teşekkürlerimizi arz ederiz”

Sponsor
MuhabirSerkan ŞANSEVER
KaynakSungurlu'nun Sesi
Önceki İçerikKÖPEĞE ÇARPMAMAK İÇİN KAZA YAPTI : 6 YARALI
Sonraki İçerikMESLEK LİSESİNE CNC SİMÜLASYON VE HİDROLİK PNÖMATİK LABORATUVARI KURULDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz