Çıkan Yangında Bir Kişi Dumandan Etkilendi

Sponsor

Edinilen bilgilere göre Hacettepe Mahallesi Şehit Muammer Çakır Sokak’ta Ömer Konuş’a ait evden biranda dumanlar yükseldi. 1. kattaki daireden dumanlar yükseldiği gören apartman sakinleri durumu itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen Sungurlu Belediyesi İtfaiye ekipleri kapısı kapalı olan eve merdiven yardımıyla camdan girerek, o sırada evde bulunan ve dumandan etkilenen ev sahibi Ömer Konuş’u dışarı çıkardı.

Sungurlu'da bir apartman dairesinin 1. katında çıkan yangında bir kişi dumandan etkilenerek hastaneye kaldırıldı. | Sungurlu Haber

Dumandan etkilenen ev sahibi olay yerine gelen ambulansla Sungurlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMHP Teşkilatı Muhtarlarla Yemekte Buluştu
Sonraki İçerikŞahiner Oyunu Kullandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz