Çiğ Köfteci Muzo Yenilendi

Sponsor

Yenilenen yeni yüzü ile Meşe kömüründe Adana Kebap, Dan Köfte, Dana Sucuk, Tavuk Şiş Kanat, Kara Ciğer, Balık Ekmek’in yanı sıra da Kuzu Kokoreç ve Midye Dolmasıyla zengin bir menü imkanı sunuyor.
İşletme sahibi Muzaffer Karabağırlı, “Kalitenin adresi olamaya çaba sarf ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı daha lezzetli ürünler yedirmeye elimizden geldiği kadar uğraşıyoruz. Malzemelerimizi ucuza getirmek yerine a kalite ürünler kullanıyoruz ürünlerimiz Köfteci Yusuf barkotludur güvenle tüketebilirsiniz” dedi.

Herkesi yeni yüzüyle yeni hizmetimizle iş yerimize bekliyoruz diyen Karabağırlı, ürünlerimiz meşe kömüründe pişirilmektedir. İsteyen müşterilerimize için kilo işi et balık ve tavuk çeşitlerini pişiriyoruz. Bu lezzetlerimizi ister işyerimize gelip, isterseniz 0541 323 42 68 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Zincirleme Trafik Kazası (Video Haber)
Sonraki İçerikVezirköprü’de Çorumlu Ozanlar Rüzgarı Esti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz