ÇİFTÇİLERE 2.5 TON MACAR FİĞİ TOHUMU DAĞITILDI

Sponsor

“Yem Bitkileri Üretimini Geliştirme Projesi” kapsamında Sungurlu İlçe Müdürlüğü tarafından çiftçilere 2.5 ton Macar fiği tohumu dağıtımı yapıldı.

Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen “Yem Bitkileri Üretimini Geliştirme Projesi” kapsamında Sungurlu İlçe Müdürlüğü tarafından çiftçilere 2.5 ton Macar fiği tohumu dağıtımı yapıldı.

Programa Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, İlçe Müdürü Musab Altun ve Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu ve çiftçiler katıldı. Programda Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, Sungurlu’da Tarım ve Hayvancılık yoğun bir şekilde yapıldığı, genel geçim kaynaklarının tarım ve hayvancılık olan Sungurlumuza böyle projelerle daha çok destekleneceğini vurguladı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Kamyonun Altına Girdi : 1 Ölü, 1 Ağır Yaralı
Sonraki İçerikSungurlu’da 1 Kişi Silahla Vuruldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz