CHP VE ADD’DEN ŞAHİNER’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Sponsor

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve yönetimi, Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şube Başkanı Uğur Demirer, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Şahiner ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken; “Böyle zamanlarda eşimizin dostumuzun desteğini almak çok daha önemliymiş. Rahatsızlığımın en başından beri yalnız bırakmayan dostlarıma ve ziyaretime gelerek beni ayrıca mutlu eden başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Allah (c.c) birliğimizi dirliğimizi bozmasın.” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikOCAKLI, “ŞAŞKINLIKLA İZLİYORUZ”
Sonraki İçerikEylül Ayından İtibaren İkinci El Araç Alımı Sonrası Sigorta Zorunlu Oluyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz