-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriSporCeylan; "Çorumspor'da İnşallah O Sene Bu Sene Olacaktır"

Ceylan; “Çorumspor’da İnşallah O Sene Bu Sene Olacaktır”

- Google Reklamı -

Çorum Futbol kulübünün başarılarında herkesin çok mutlu olduğunu ifade eden Ak Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan tüm Çorumluları kırmızı siyahlılara destek vermeye davet etti. 

Çorum Futbol kulübünün kaliteli bir kadrosu olduğunu ve en kısa sürede hak ettiği başarıları ve skorları alacağını belirten Ceylan “Kulüp başkanımız Sayın Fatih Özcan’ın gayretli ve başarı odaklı hamlelerini biliyor, taktir ediyorum. Camiamızın takımımızın yanında olması başarıyı daha çabuk getirecektir buna da yürekten inanıyorum.” dedi.

Ülkemizin pandemi süreci ile birlikte hassas bir noktadan geçtiğine dikkat çeken Ceylan, kendisinin de AK Parti MKYK’daki görevi nedeniyle çok zaman il dışında olduğunu ama buna rağmen Çorumspor’dan hiçbir aman uzak kalmadığını hatırlatarak “Çorum Futbol kulübü hepimizin gözbebeğidir. Camiamızın her ferdi “O sene bu sene olacaktır” düşüncesi ile Çorumspor’un yanında yer almalı ve destek olmalıdır.” dedi.

- Advertisement -

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan sporun birleştirici ruhuna değinerek, Çorum Futbol kulübünün, Çorumlunun takımı olduğunu işaret ederek “3 puanlı istemde ligin henüz başında olduğumuzu unutmadan,  yeni hocamız İsmet Taşdemir ile birlikte bu haftadan itibaren zirveye koşan bir takım olacağımıza benim inancım sonsuzdur “ dedi.

Ceylan, Çorum Futbol kulübüne bu hafta Cumartesi günü kendi evinde oynayacağı Ankara Demirspor maçında başarılar dilerken, yoğun programına rağmen takıma destek için arkadaşları birlikte kendisinin de maçta olacağını ve Çorum futbol kulübüne destek vereceğini sözlerine ekledi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1407
EUR
28,8966
GBP
33,3291
RUB
0,2851
CNY
3,7141
JPY
0,1838

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu