Ceylan; “Çorumspor’da İnşallah O Sene Bu Sene Olacaktır”

çorumspor çorum fk
çorumspor çorum fk
Sponsor

Çorum Futbol kulübünün başarılarında herkesin çok mutlu olduğunu ifade eden Ak Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan tüm Çorumluları kırmızı siyahlılara destek vermeye davet etti. 

Çorum Futbol kulübünün kaliteli bir kadrosu olduğunu ve en kısa sürede hak ettiği başarıları ve skorları alacağını belirten Ceylan “Kulüp başkanımız Sayın Fatih Özcan’ın gayretli ve başarı odaklı hamlelerini biliyor, taktir ediyorum. Camiamızın takımımızın yanında olması başarıyı daha çabuk getirecektir buna da yürekten inanıyorum.” dedi.

Ülkemizin pandemi süreci ile birlikte hassas bir noktadan geçtiğine dikkat çeken Ceylan, kendisinin de AK Parti MKYK’daki görevi nedeniyle çok zaman il dışında olduğunu ama buna rağmen Çorumspor’dan hiçbir aman uzak kalmadığını hatırlatarak “Çorum Futbol kulübü hepimizin gözbebeğidir. Camiamızın her ferdi “O sene bu sene olacaktır” düşüncesi ile Çorumspor’un yanında yer almalı ve destek olmalıdır.” dedi.

Sponsor

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan sporun birleştirici ruhuna değinerek, Çorum Futbol kulübünün, Çorumlunun takımı olduğunu işaret ederek “3 puanlı istemde ligin henüz başında olduğumuzu unutmadan,  yeni hocamız İsmet Taşdemir ile birlikte bu haftadan itibaren zirveye koşan bir takım olacağımıza benim inancım sonsuzdur “ dedi.

Ceylan, Çorum Futbol kulübüne bu hafta Cumartesi günü kendi evinde oynayacağı Ankara Demirspor maçında başarılar dilerken, yoğun programına rağmen takıma destek için arkadaşları birlikte kendisinin de maçta olacağını ve Çorum futbol kulübüne destek vereceğini sözlerine ekledi.

Sponsor
Önceki İçerikKPSS TÜRKİYE BİRİNCİSİ SUNGURLU’DAN
Sonraki İçerikZiraat Odası’ndan Altun’a Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz