Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Spor

Ceylan; “Çorumspor’da İnşallah O Sene Bu Sene Olacaktır”

Çorum Futbol kulübünün başarılarında herkesin çok mutlu olduğunu ifade eden Ak Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan tüm Çorumluları kırmızı siyahlılara destek vermeye davet etti. 

Çorum Futbol kulübünün kaliteli bir kadrosu olduğunu ve en kısa sürede hak ettiği başarıları ve skorları alacağını belirten Ceylan “Kulüp başkanımız Sayın Fatih Özcan’ın gayretli ve başarı odaklı hamlelerini biliyor, taktir ediyorum. Camiamızın takımımızın yanında olması başarıyı daha çabuk getirecektir buna da yürekten inanıyorum.” dedi.

Ülkemizin pandemi süreci ile birlikte hassas bir noktadan geçtiğine dikkat çeken Ceylan, kendisinin de AK Parti MKYK’daki görevi nedeniyle çok zaman il dışında olduğunu ama buna rağmen Çorumspor’dan hiçbir aman uzak kalmadığını hatırlatarak “Çorum Futbol kulübü hepimizin gözbebeğidir. Camiamızın her ferdi “O sene bu sene olacaktır” düşüncesi ile Çorumspor’un yanında yer almalı ve destek olmalıdır.” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan sporun birleştirici ruhuna değinerek, Çorum Futbol kulübünün, Çorumlunun takımı olduğunu işaret ederek “3 puanlı istemde ligin henüz başında olduğumuzu unutmadan,  yeni hocamız İsmet Taşdemir ile birlikte bu haftadan itibaren zirveye koşan bir takım olacağımıza benim inancım sonsuzdur “ dedi.

Ceylan, Çorum Futbol kulübüne bu hafta Cumartesi günü kendi evinde oynayacağı Ankara Demirspor maçında başarılar dilerken, yoğun programına rağmen takıma destek için arkadaşları birlikte kendisinin de maçta olacağını ve Çorum futbol kulübüne destek vereceğini sözlerine ekledi.

İlgili İçerikler

2. ve 3. Lig ile Amatör Ligler İptal

Safa Özhazinedar

Efeler İlk Maçını Deplasmanda Oynayacak

Safa Özhazinedar

EFELERİN RAKİPLERİ BELLİ OLDU

Safa Özhazinedar

Efelerden Kaymakam Görmüş’e Ziyaret

Safa Özhazinedar

UEFA e-EURO 2020 Maçları Facebook’ta Yayınlanacak

Safa Özhazinedar

SUNGURLU’YA GÜREŞ MİNDERİ DESTEĞİ

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar