CEVAT HOCANIN TAKIMI ŞAMPİYONLUĞA ABONE OLDU

Sponsor

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sungurlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet’in ilanının 98. yılında liseler arası genç kızlar Voleybol Cumhuriyet Kupası tamamlandı. Turnuvada gelenek bozulmadı ve tecrübeli Beden Eğitimi Öğretmeni Cevat Tütüncüoğlu’nun takımı Haydar Öztaş Anadolu Lisesi şampiyon oldu.

CUMHURİYET KUPASI GENÇ KIZLAR VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Cumhuriyet ilanının 98. yılını kutlamaları çerçevesinde voleybol Mahmut Atalay Spor Salonunda oynanan Cumhuriyet Kupası sona erdi. Turnuvada dereceye giren takımlar. Birinci Haydar Öztaş Anadolu Lisesi, İkinci Sungurlu Anadolu Lisesi, Toki Mesleki ve teknik Anadolu lisesi ve Dördüncü Şehit Akif Kapaklı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Maçtan sonra düzenlenen ödül törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetci, Sungurlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın Akkaya, Beden Eğitim Öğretmeni ve öğrenciler katıldı. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verilirken İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetci, Cumhuriyet Kupası voleybol turnuvasına katılan tüm takımları tebrik etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikGENÇLİK MERKEZİNE ÜST DÜZEY ZİYARET
Sonraki İçerik4 YILDIR ÇATIDAN İNMİYOR..!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz