Çetiner Göreve Başladı

Sponsor

Savcı Özhavala’nın tayini ile boşalan Sungurlu Savcılığına atanan Mehmet Çetiner ilçedeki görevine başladı.

Sungurlu Televizyonu muhabiri Volkan Hançeroğlu Savcı Çetiner’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Savcı Özhavala'nın tayini ile boşalan Sungurlu Savcılığına atanan Mehmet Çetiner ilçedeki görevine başladı. | Sungurlu Haber

Sponsor

Çetiner Kimdir?
20.07.1989 Urfa-Siverek doğumlu olan Çetiner, Öğrenimini Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. Çağ Üniversitesinde Kamu Hukukunda Tezsiz Yüksek Lisans yapan Çetiner, Diyarbakır Barosunda yaklaşık 5 Yıl Serbest Avukatlık yaptı.

Yaptığı araştırmalarda Sungurlu’nun huzurlu ve sakin bir ilçe olduğunu ifade eden Çetiner Volkan Hançeroğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Sponsor
MuhabirVolkan Hançeroğlu
Önceki İçerikTayini Çıkan Savcı Özhavala İçin Veda Yemeği Verildi
Sonraki İçerik12. Sınıflara Yönelik Ücretsiz Deneme Sınavı Yapıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz