-0.6 C
Sungurlu
03/06/2023
Sungurlu HaberleriEğitimÇek Cumhuriyeti'ne Gidiyorlar

Çek Cumhuriyeti'ne Gidiyorlar

- Google Reklamı -

Sungurlu Özel Dünya Eğitim Kurumları öğrencileri, staj için Çek Cumhuriyeti’ne gidiyorlar.

Sungurlu Özel Dünya Eğitim Kurumları Müdürü Emrah Kara ve öğrenciler, yolculukları öncesi Sungurlu Belediye Başkan Yardımcıları Mükremin Dağaşan ve Sakine Sarıyüce ile Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kadir Şahinoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

Sungurlu Özel Dünya Eğitim Kurumları Müdürü Emrah Kara, ziyareti sırasında staj hakkında bilgiler verdi.
Emrah Kara, “Erasmus projesi kapsamında öğrencilerimizi Çek Cumhuriyeti’ne staja götürüyoruz. Staj 15 gün sürecek, çocukların kendilerini daha iyi bir şekilde geliştirip farklı kültürlerle gerçekleşecek diyaloglarla ufuklarını genişletecek. Sungurlu’da ki liseler arasında yurt dışına bu sene çıkacak tek okul olmanın gururunu yaşıyoruz. İnşallah ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz, öğrencilerimizinde bu stajda kendilerini geliştirmelerini sağlayacağız.” dedi.
Sungurlu Belediye Başkan Yardımcıları Mükremin Dağaşan ve Sakine Sarıyüce ile Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kadir Şahinoğlu da, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Sungurlu’yu en iyi şekilde temsil edecek Özel Dünya Eğitim Kurumları Müdürü Emrah Kara ve öğrencilerine çalışmalarında başarılar diledi.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0984
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu