Çek Cumhuriyeti'ne Gidiyorlar

Sungurlu Özel Dünya Eğitim Kurumları öğrencileri, staj için Çek Cumhuriyeti’ne gidiyorlar.

Abone Ol

Sungurlu Özel Dünya Eğitim Kurumları Müdürü Emrah Kara ve öğrenciler, yolculukları öncesi Sungurlu Belediye Başkan Yardımcıları Mükremin Dağaşan ve Sakine Sarıyüce ile Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kadir Şahinoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

Sungurlu Özel Dünya Eğitim Kurumları Müdürü Emrah Kara, ziyareti sırasında staj hakkında bilgiler verdi.
Emrah Kara, “Erasmus projesi kapsamında öğrencilerimizi Çek Cumhuriyeti’ne staja götürüyoruz. Staj 15 gün sürecek, çocukların kendilerini daha iyi bir şekilde geliştirip farklı kültürlerle gerçekleşecek diyaloglarla ufuklarını genişletecek. Sungurlu’da ki liseler arasında yurt dışına bu sene çıkacak tek okul olmanın gururunu yaşıyoruz. İnşallah ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz, öğrencilerimizinde bu stajda kendilerini geliştirmelerini sağlayacağız.” dedi.
Sungurlu Belediye Başkan Yardımcıları Mükremin Dağaşan ve Sakine Sarıyüce ile Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kadir Şahinoğlu da, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Sungurlu’yu en iyi şekilde temsil edecek Özel Dünya Eğitim Kurumları Müdürü Emrah Kara ve öğrencilerine çalışmalarında başarılar diledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz