Çek Cumhuriyeti'ne Gidiyorlar

Sponsor

Sungurlu Özel Dünya Eğitim Kurumları öğrencileri, staj için Çek Cumhuriyeti’ne gidiyorlar.

Sungurlu Özel Dünya Eğitim Kurumları Müdürü Emrah Kara ve öğrenciler, yolculukları öncesi Sungurlu Belediye Başkan Yardımcıları Mükremin Dağaşan ve Sakine Sarıyüce ile Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kadir Şahinoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

Sungurlu Özel Dünya Eğitim Kurumları Müdürü Emrah Kara, ziyareti sırasında staj hakkında bilgiler verdi.
Emrah Kara, “Erasmus projesi kapsamında öğrencilerimizi Çek Cumhuriyeti’ne staja götürüyoruz. Staj 15 gün sürecek, çocukların kendilerini daha iyi bir şekilde geliştirip farklı kültürlerle gerçekleşecek diyaloglarla ufuklarını genişletecek. Sungurlu’da ki liseler arasında yurt dışına bu sene çıkacak tek okul olmanın gururunu yaşıyoruz. İnşallah ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz, öğrencilerimizinde bu stajda kendilerini geliştirmelerini sağlayacağız.” dedi.
Sungurlu Belediye Başkan Yardımcıları Mükremin Dağaşan ve Sakine Sarıyüce ile Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kadir Şahinoğlu da, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Sungurlu’yu en iyi şekilde temsil edecek Özel Dünya Eğitim Kurumları Müdürü Emrah Kara ve öğrencilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBilgisayar Kasası İçin En Doğru Soğutma Rehberi
Sonraki İçerikŞahin ; " Cumhur İttifakı’na sahip çıkacağız, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni yaşatacağız "
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz