-0.6 C
Sungurlu
30/09/2023
Sungurlu HaberleriSağlıkCARDİSİO KARDİYOGRAFİ ŞİMDİ ÖZEL ELİTPARK'TA

CARDİSİO KARDİYOGRAFİ ŞİMDİ ÖZEL ELİTPARK’TA

- Google Reklamı -

Türkiye’de sayılı merkezde olan Cardisio kalp kardiyografi cihazı şimdi Özel Elitpark Hastanesinde

Cardisio cihazı, 3 boyutlu kalp kardiyografisi çekmektedir. Hastanın kalp damar tıkanıklığı, yapısal kalp hastalığı ve aritmik tanısını koymaktadır. Bu üç önemli hastalığı gösterirken herhangi bir riski yoktur.

Cardisiography  (CSG)

CSG, kalbin yaygın hastalıklarını olabildiğince çabuk tespit edebilmek için geliştirilen yeni yöntemdir. CSG, hastalarda kalp dolaşım bozukluklarının varlığını çok güvenilir bir şekilde saptayabilir.

- Advertisement -

Bu, doktorlara hastalara kesin bilgileri kolay, hızlı ve invaziv olmayan bir şekilde sağlama ve ardından uygun tedavi planlarını derhal uygulama fırsatı verir. Erken teşhis, kalp krizi, ani kardiyak ölüm ve/veya ventriküler fibrilasyon gibi ciddi sonuçların önlenmesine yardımcı olabilir.

CSG, kalp hastalıklarını hızlı, kesin ve invazif olmayan bir şekilde tespit edebilmek veya ekarte edebilmek için pratisyen hekimler ve kardiyologlar tarafından kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Yapay zeka kullanımı sayesinde CSG, mevcut tıbbi standartları aşmaktadır. Stres EKG’sinden önemli ölçüde daha yüksek olan CSG’nin duyarlılık oranı (>%90), doğru tedavi yolunun erken seçilmesine izin verir.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu