Canlı Müzik Programı Başlıyor

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından geçtiğimiz yıllarda mesire kafede yaptığı canlı müzik programı oldukça ilgi ve beğeni kazanmıştı. Hemşerilerimizin yoğun istek ve talepleri üzerine bu kışta sevilen sanatçılar Murat Vargeloğlu ve Arif Kekeç’in sahne alacağı program 20.12.2019 tarihi itibariyle yeniden başlıyor.


Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,”Uzun kış gecelerinin sıkıcılığını gidermek ve hemşehrilerimize daha güzel bir ortam hazırlamak için bu uygulamayı başlattık. Cuma ve Cumartesi akşamları ilçemizin yetiştirdiği sanatçıların söylediği eserlerle, hemşehrilerimize hoş bir gece yaşatmak, haftanın stres ve yorgunluğunu atmalarını sağlamak istiyoruz.” Dedi.

Rezervasyon yaptırmak isteyen hemşerilerimiz 0364 312 04 34 numaralı telefondan irtibata geçebilecekleri söylendi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikGoogle'dan Türkiye'ye Yaptırım
Sonraki İçerikPuana Hasret Kaldık
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz