Canlar 19 Taraftar Grubundan, Canlar 19 Derneğine Ziyaret

Canlar 19 taraftar grubu, Canlar 19 Sungurlu Kültür ve Dayanışma derneği üyesi Belediye Başkan yardımcısı ve Sungurlu Belediyespor Başkanı Bahri Sezen, Dernek Başkanı Yılmaz Karayünlü ve dernek üyelerini dernek lokalinde ziyaret etti.

Abone Ol

Kulüp Başkanı Bahri Sezen Ziyaret eden Canlar 19 taraftar grubuna hem teşekkür etti hem de taleplerini dinledi.
Canlar 19 taraftar grubu ile sohbet eden Belediye Başkan yardımcısı ve Kulüp Başkanı Bahri Sezen, Canlar 19 taraftar grubunu öncelikli olarak geçtiğimiz hafta sonu sahalarında oynadıkları Çarşambaspor maçında takımlarına verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Bu sezon en muhteşem taraftar desteğinin bu maçta verildiğini belirten Başkan Sezen, yönetim olarak bu desteğin devam etmesi halinde sezon sonunda hedefe ulaşacaklarına inandığını söyledi.

Sungurlu Belediyespor taraftar grubu Canlar 19, Canlar 19 Sungurlu Kültür ve Dayanışma derneğini ziyaret etti. | Sungurlu Haber

Belediye Başkan yardımcısı ve Kulüp Başkanı Bahri Sezen, Canlar 19 taraftar grubunun gerek iç gerekse deplasman maçları için her türlü taleplerinin karşılanacağını ve talep olması halinde deplasman ihtiyaçlarını karşılaşacaklarını belirtti.
Canlar 19 Derneği temsilcileri ise ilk kez mücadele ettikleri Bölgesel Amatör Lig’de tecrübesizlik yaşadıklarını bunun gerek sahada gerekse tribünde açıkça görüldüğünü belirttiler. Takıma ve teknik direktör Hüseyin Eğer’e desteklerinin tam olduğunu aynı şekilde voleybol takımına da desteklerinin devam edeceğini belirten tribün liderleri ‘Son oynadığımız Çarşambaspor maçında yaptığımız tribün şovun üzerine koyarak devam edeceğiz’ dediler.

Sungurlu Belediyespor taraftar grubu Canlar 19, Canlar 19 Sungurlu Kültür ve Dayanışma derneğini ziyaret etti. | Sungurlu Haber

Taraftarlardan Fuat Özyurdakul ve Erdem Atma’nın polar isteğine kulüp Başkanı Bahri Sezen olumlu cevap verdi.
Kulüp Başkanı Sezen, kulüp yönetimi olarak taraftarların her türlü sorunlarında yanlarında olduklarını belirterek bu ziyaretin sorunların çözümüne önemli katkı yapacağına inandığını belirterek kendilerini ziyaret eden Canlar 19 Taraftar grubu üyelerine teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz