Çakmar Boğazkale’ye Aday Adaylığını Açıkladı

Sponsor

Çakmar, derdimiz makam mevki değil, derdimiz memleket meselesi Ak partimizden Boğazkale Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Açıklamasında: “Tarihi M.Ö. 5000’lere dayanan Boğazkale’miz sahip olduğu beşeri potansiyeli değerlendiremediğinden hak ettiği yere gelememek bir yana her geçen gün kan kaybetmektedir. Boğazkale’nin makûs talihini değiştirmek için yüreğinde memleket sevgisi olan herkes imkân ve kabiliyet ölçüsünde sorumluluk almalıdır.

Bu itibarla;
Boğazkale’nin tarihsel varlığına, değer ve emanetlerine sahip çıkmak için, Birbiriyle kaynaşmış, kucaklaşmış, kenetlenmiş bir Boğazkale için, Boğazkale’nin her alanda gelişmesini ortak amaç haline getirmek için, Boğazkale’yi daha yaşanır bir yer haline getirmek için, Hamaset değil icraat üretmek için, Boğazkale’yi büyük bir aile yapmak için, Birilerinin figüranı değil, Boğazkale’nin sesi olmak için, Boğazkale halkının konuksever ve şefkat dolu yüreğine sığınarak,
24 Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan yerel seçimlerde Boğazkale İlçemizden Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adayı olduğumu açıklıyorum.
Partimizin yetkili organlarının onayı ve Boğazkale halkının teveccühü neticesinde Başkan seçilirsem; Vizyoner bir yönetim anlayışıyla, Saygı, sevgi, tevazuuyla,
Mensubu olduğum davanın hizmet etme anlayışıyla, Bilindik yöntemlerin ve klasik uygulamaların dışında bir yönetim anlayışıyla,
Yüksek bir fedakârlık anlayışıyla gecemi gündüzüme katarak, İhmallere, başarısızlığa kılıf bulmadan, Ortak bir akıl ve müzakere ile Boğazkale için çalışacağıma namusum ve şerefim üzerine yemin ederim. Samimi bir hissiyatla Boğazkale’mize hizmet etmek anlayışıyla aday adayı olacak herkese muvaffakıyetler temenni ederim.” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikATTDER Çorum’dan Milyonları İlgilendiren Anlaşma
Sonraki İçerikFutbolda Rakip Ladik Belediyespor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz