CADDE ESNAFI ARKADAŞLARINI UNUTMADI

Sponsor

Cadde esnafı, trafik kazasında trafik kazasında hayatını kaybeden esnaf arkadaşlarını mezarı başında ziyaret etti.

22 Mart tarihinde meydana gelen trafik kazasında İhsan Köroğlu’ ve arkadaşı Ömer Cansever hayatını kaybetmişti.
Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi esnafların bugün komşularını unutmadı. Yer yer Cuma namazı sonu birlikte yemek, düğün ve benzeri sosyal faaliyetler ile ziyaretlerde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi esnafları, bu defada bir süre önce trafik kazasında hayatını kaybeden komşuları İhsan Köroğlu için bir araya geldiler. Duada Köroğlu aile üyesi Hüsnü Köroğlu’da hazır bulundu.

Sungurlu Karşıyaka Mahallesi’nde kılınan Cuma namazı sonu kazada hayatını kaybeden komşuları İhsan Köroğlu ve Ömer Cansever’in mezarlarını ziyaret ederek dua ettiler.

Sponsor

Hüsnü Köroğlu kardeşi İhsan Köroğlu ve Ömer Cansever’ adına tertip edilen dua ve yemek tertibi için Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi esnafı, esnaf komşularına ailesi adına teşekkür eden Köroğlu, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi esnaflarının birlik ve beraberlik adına yapacaklarını her etkinlikte var olacaklarını ifade eti.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR

Cadde esnafı, daha sonra Yelmenler Un ve Yem Sanayi yönetiminde bulunan, İş adamı İrfan Yelmenoğlu tarafından Ankara-Samsun karayolu üzeri, Sungurlu İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı karşında yeni açılan Tandır Cafe’yi ziyaret ettiler.

Oldukça hoş bir yerleşke halini alan işletmede yenen yemek sonu işletme sahibi İrfan Yelmen’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Cadde temsilcisi Ahmet Özsaray, “Dünya hayatı geride bırakılacak, bir hoş seda. İnsan nerede olursa olsun, soru ve sorumlulukları olan varlıktır. Bu sebeple bir süredir ara verdiğimiz sosyal içerikli faaliyetlerimize Muhsin Yazıcıoğlu Cadde esnafı komşum, meslektaşım Arif Yalınkılıç’lı kardeşimizin daveti üzerine, elim bir trafik kazada aramızdan ayrılarak hakka yürüyen İhsan Köroğlu kardeşimize dua etmek için yemek tertibi ile yad edildi. İlçemizde yeni açılan tandır Kafe, işyerine hayırlı olsun ziyaretindeki organizasyon için cadde esnafı komşularımız adına Arif beye teşekkür ederiz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikMİNİBÜS İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA 7 BİN 726 ÖĞRENCİ KARNE ALDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz