-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemCADDE ESNAFI ARKADAŞLARINI UNUTMADI

CADDE ESNAFI ARKADAŞLARINI UNUTMADI

- Google Reklamı -

Cadde esnafı, trafik kazasında trafik kazasında hayatını kaybeden esnaf arkadaşlarını mezarı başında ziyaret etti.

22 Mart tarihinde meydana gelen trafik kazasında İhsan Köroğlu’ ve arkadaşı Ömer Cansever hayatını kaybetmişti.
Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi esnafların bugün komşularını unutmadı. Yer yer Cuma namazı sonu birlikte yemek, düğün ve benzeri sosyal faaliyetler ile ziyaretlerde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi esnafları, bu defada bir süre önce trafik kazasında hayatını kaybeden komşuları İhsan Köroğlu için bir araya geldiler. Duada Köroğlu aile üyesi Hüsnü Köroğlu’da hazır bulundu.

Sungurlu Karşıyaka Mahallesi’nde kılınan Cuma namazı sonu kazada hayatını kaybeden komşuları İhsan Köroğlu ve Ömer Cansever’in mezarlarını ziyaret ederek dua ettiler.

- Advertisement -

Hüsnü Köroğlu kardeşi İhsan Köroğlu ve Ömer Cansever’ adına tertip edilen dua ve yemek tertibi için Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi esnafı, esnaf komşularına ailesi adına teşekkür eden Köroğlu, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi esnaflarının birlik ve beraberlik adına yapacaklarını her etkinlikte var olacaklarını ifade eti.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR

Cadde esnafı, daha sonra Yelmenler Un ve Yem Sanayi yönetiminde bulunan, İş adamı İrfan Yelmenoğlu tarafından Ankara-Samsun karayolu üzeri, Sungurlu İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı karşında yeni açılan Tandır Cafe’yi ziyaret ettiler.

Oldukça hoş bir yerleşke halini alan işletmede yenen yemek sonu işletme sahibi İrfan Yelmen’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Cadde temsilcisi Ahmet Özsaray, “Dünya hayatı geride bırakılacak, bir hoş seda. İnsan nerede olursa olsun, soru ve sorumlulukları olan varlıktır. Bu sebeple bir süredir ara verdiğimiz sosyal içerikli faaliyetlerimize Muhsin Yazıcıoğlu Cadde esnafı komşum, meslektaşım Arif Yalınkılıç’lı kardeşimizin daveti üzerine, elim bir trafik kazada aramızdan ayrılarak hakka yürüyen İhsan Köroğlu kardeşimize dua etmek için yemek tertibi ile yad edildi. İlçemizde yeni açılan tandır Kafe, işyerine hayırlı olsun ziyaretindeki organizasyon için cadde esnafı komşularımız adına Arif beye teşekkür ederiz” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1156
EUR
28,9228
GBP
33,3419
RUB
0,2822
CNY
3,7105
JPY
0,1839

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu