Buz Sarkıtları İtfaiye Ekipleri Tarafından Kırıldı

Sponsor

Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle ilçe merkezinde oluşan, can ve mal güvenliğini tehlikeye atan buz sarkıtları Sungurlu Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından kırıldı. | Sungurlu Haber

 

Tüm yurtta olduğu gibi Sungurlu’ dada etkili olan soğuk hava binaların saçaklarında ve katlı kavşaklarda buz sarkıtlarına neden oldu. Oluşan buz sarkıtları yoldan geçen vatandaşlar ve araçlar için tehlike oluşturması nedeniyle Sungurlu Belediyesi İtfaiye ekipleri demir kancalar aracılığıyla bazıları yarım metre uzunluğuna sahip olan buz sarkıtlarını tek tek kırdı. İtfaiye yetkilileri yaptıkları açıklamada “Yağışlı ve soğuk havalarda oluşan buz sarkıtlarının vatandaşlara ve otomobillerine zarar vermemesi için itfaiye personelimiz tarafından buz sarkıtları alınan tedbirler çerçevesinde kırılıyor” ifadelerine yer verildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahiner’den Yılbaşı İkramı
Sonraki İçerikKızılova, “Yeni Yılın huzur, mutluluk, barış, refah ve sağlık getirmesini diliyorum”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz