Büyük Zafer 104. Yılında Törenlerle Kutlandı

Sponsor

Atatürk anıtına çelenklerin sunulmasının ardından tören Özel İdare Konferans Salonu’nda devam etti.
Özel İdare Konferans Salonu’nda Sungurlu Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen programa Kaymakam Mitat Gözen, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Garnizon Komutan vekili Asteğmen Çağlar Kekeç, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Murat Bağıröz, Belediye Başkan Adayları, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Sungurlu Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Yasemin Kızılkurt yaptı. Kızılkurt konuşmasında, tarihin toplumların hafızası olduğunu, hafızasını kaybeden kişinin nasıl kimliğini unutulursa, bu durumun devlet ve milletler için de geçerli olduğuna işaret etti. Konuşmaların ardından program, Sungurlu Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan oratoryo gösterisi, tiyatro gösterisi ve kahramanlık türkülerin söylenmesiyle sona erdi.

Sponsor
Önceki İçerikKazada Hayatını Kaybetti
Sonraki İçerik“Destanlar yazan kahramanlarımız, canlarını seve seve feda etmiş; verdikleri mücadelelerle tüm dünyaya örnek olmuşlardır”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz