Büyük Önder Atatürk, Hayata Veda Edişinin 80. Yılında Anılacak

Sponsor

Sungurlu Kaymakamlığından yapılan açıklamada; 10 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 08:50’da Atatürk Anıtına Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenkleri sunulacak. 09:05’de sirenler çalınacak ve Atatürk’ün manevi huzurunda 2 dakikalık Saygı Duruşu yapılacak. Müteakiben İstiklal Marşı söylenecek ve bayrağımız önce göndere çekilip daha sonra yarıya indirilecek.
Belediye Başkanlığı ve Emniyet Müdürlüğünce saat 09:05’te kamu kurum ve kuruluşlarına ait sirenler ile otolarının kornaları saygı duruşu müddetince çalınması sağlanacak.
İstiklal Marşının bitimine kadar gönderlerdeki bayraklar yarıya indirilmiş olacak. Gün boyu ise bayraklar yarıya indirilmiş vaziyette kalacak.
Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Garnizon Komutanı V. Ahmet Yasin Yıldız yapacak. Törenler ve program İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülecek.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Polisinden ‘Drone’lu Trafik Uygulaması
Sonraki İçerikÇuhacı Yarın, Başak Pazartesi Açıklayacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz