Bütünbey ve Aksoy Ailelerinin Mutlu Günü

Sponsor

Hülya-Mesut Ziya Bütünbey’in oğulları Baktat Dinlenme Tesisleri İşletme Müdürü Berat Bütünbey, Birsel & Nedim Aksoy çiftinin kızları Eda Aksoy ile hayatını birleştirdi.
10 Eylül 2018 Pazartesi günü Antalya Alyans Düğün Salonu’nda kınası yapılan çiftin düğün töreni, 15 Eylül 2018 Cumartesi günü Özgürler (1) Nolu düğün salonunda yapıldı. Genç çiftin nikah şahitliğini ise MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin’in yanı sıra çiftin yakınları yaptı. İlçemize Baktat Dinlenme Tesisleri İşletme Müdürü Berat Bütünbey, hafta sonu yapılan görkemli düğün töreniyle dünya evine girdi. | Sungurlu Haber

Düğün töreninde MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri gelin ve damada Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti. Genç çiftin eş, dost ve akrabalarının katıldığı düğün töreninde davetliler oyun havaları ve halayla eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar doya doya eğlendi.

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, “Elektrik kesintisinden Belediyemiz değil dağıtımı üstlenen şirket sorumludur”
Sonraki İçerikÖzgürler Kuruyemiş’ten Belediyespor’a Destek
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz