BÜKEMEDİĞİN BİLEĞİ ÖPECEKSİN

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den sonra Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı Metin Özsarı’ya bir cevapta İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış’tan geldi. Kanmış, “Bak Özsarı; Aklınca ben iktidar partisi ilçe başkanıyım, her kurumu istediğim şekil yönlendiririm. İstediğim şekil açıklama yaparım, aklına kişe de. Bir konu hakkında bilmediğin bir şey varsa, öncede söyledim sana. Gel, sor, öğren!” dedi.

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den sonra Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı Metin Özsarı’ya bir cevapta İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış’tan geldi. Kanmış, “Bak Özsarı; Aklınca ben iktidar partisi ilçe başkanıyım, her kurumu istediğim şekil yönlendiririm. İstediğim şekil açıklama yaparım, aklına kişe de. Bir konu hakkında bilmediğin bir şey varsa, öncede söyledim sana. Gel, sor, öğren!” dedi.

“SUNGURLU BELEDİYESİ BİR KAMU KURULUŞUDUR”

AKP’nin İlçe Başkanı; Umarım kamunun ne demek,  şahsın ne demek, ne anlama geldiğini biliyorsundur. Bilmiyorsan da bundan sonra yapacak bir şey yok. Yaptığın, eksik diye belge olarak sunduğun, İçişleri Bakanlığı metnini okudun mu? Araştırdın mı? Anladın mı? Orada diyor ki şu adada bulunan tarla vasfında olan arazide şikayet üzerine İl Tarım ve Orman Müdürlüğü izinsiz kazı yapıldığı için Başkan Şahiner’e 54 bin 290 TL idari para cezası verildi diyor ve ekliyor. Kazı yapılan yerde Sungurlu Belediyesine ait iş makinesi, kamyon, tırlarla hafriyat işlemi yapıldığı, ancak taşınan hafriyatın Sungurlu halkının kullanımına sunulacak Kentpark çalışma alanının zemin dolgusunda kullanıldığı için daha öncede Başkan hakkında siyasi baskılar sonucu, cezai yaptırım uygulandığı için Sungurlu Belediye başkanı Abdulkadir Şahiner hakkında 4483 sayılı memurlar ve diğer kamu görevlilerinin yargılanması hakkında kanunun 6.ncı maddesi gereğince soruşturma izni verilmemesine karar verilmiştir diyor. İnşallah anlama kabiliyetin vardır, anlamışsındır.

“BÜKEMEDİĞİN BİLEĞİ ÖPECEKSİN”

Kanmış, “Bu bir atasözüdür. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Sungurlu halkı İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Şahiner’i seçmiştir. Artık bunu kabul edin. Akp olarak siz seçimi kaybettiniz, bunu kabul edin ve artık hazmetmeye çalışın.

Sponsor

“HALKIN SEÇTİĞİ BELEDİYE BAŞKANINA ZAVALLI, ACİZ KELİMELER KULLANAMAZSIN”

Halkın seçtiği Belediye Başkanıma zavallı, aciz gibi kelimeler kullanamazsın Özsarı diyen Kanmış, “Nerde bir aciz, nerde bir zavallı varsa o üsluplara uygun bizzat kendinsin. Çünkü Sungurlu halkı 2014 yılında da0 2019 yılında da iki defa Şahiner’i Belediye Başkanı seçti. Bizim senin gibi, dün başka yerde kendi partisi tarafından tokatlanınca başka yere çalışan zavallı, aciz bir durumumuz olmadı çok şükür” dedi.

GELELİM İLÇE SORUNLARINA, CEVAP VEREBİLECEK MİSİN?

Akp’nin İlçe Başkanı olan Özsarı; 
1-Sungurlu’muza bağlı Kırankışla Köyünde yapımı programa alınan, ihalesi yapılan , ödeneği gelen Kırankışla sulama ve içme suyunda kullanılacak olan Kırankışla barajını Akp’nin hangi milletvekili ile bir oldun, barajı durdurmak için mahkeme ve o vekilin avukatlık bürosuna dava dosyalarını verdirttin?
2- İhalesi bitmiş, ödeneği gelmiş Kırankışla Barajı mahkemeye verildiğinde Çorum’da yapılan toplantıda Akp’nin İl Genel Meclisi üyeleri ile sende vardın. DSİ Çorum İl Müdürlüğü’nün ‘Her şey hazır, mahkeme devam etsin, biz baraj inşaatını başlatalım, devlet başladığı işi yarım bırakmaz’ dediğinde neden mahkemeyi bekleyelim diyerek başlatmadınız. Gelen ödeneği neden AKP olarak geri gönderdiniz. Neydi bu Kırankışla baraj inşaatını durdurmakta ki gayeniz ?

“BUYUR HODRİ MEYDAN”

Kanmış açıklamasına şöyle devam etti; Özsarı, bir şey açıklarken iyi düşün. Akp’nin Sungurlu Belediyesi’nde seçilmiş meclis üyeleri var. Sor, öğren. Siyasi egolarınızı bırakın. Sungurlu için birlikte ne yapabiliriz ona bakın. 
Sana çağrı yapıyorum; İlçemiz için diğer belediyelere verilen İŞ-KUR işçilerinin sayısı kadar Çorum’un en büyük ilçesi Sungurlu’ya da verilmesinde çaba harca. Hatta açık ve net söylüyorum, AKP olarak yönetimin, meclis üyelerin listenin tamamını siz yapın. En azından Sungurlu’muzda da 100 tane İŞKUR işçisi istihdam edilsin. Vatandaş iş, aş, ekmek bulsun. Konuşmak, sormak, öğrenmek, tartışmak istediğin her nerde olursa olsun Sungurlu’muzun menfaatleri için her türlü canlı yayına, oturuma çıkmaya İYİ Parti İlçe Başkanı olarak partim ve şahsım adına hazırım. Tüm Sungurlu halkımıza, Sungurlu sevdalılarına hayırlı kandiller diliyor, saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikBayramda Nereler Hangi Gün Ne Kadar Süre Açık Olacak?
Sonraki İçerikSahur Vakti Meydana Gelen Kazada Polis Memuru Yaralandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz