-0.6 C
Sungurlu
13/03/2023
Sungurlu HaberleriGündem“Bu ulvi mesleği layıkıyla yapan tüm basın mensuplarımızın günlerini kutluyorum”

“Bu ulvi mesleği layıkıyla yapan tüm basın mensuplarımızın günlerini kutluyorum”

- Google Reklamı -

İYİ Parti İl Genel Meclisi Üyesi Ercan Şahin, yerelde ve ulusalda görev yapan tüm gazetecilerin “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı” kutladığı mesajında şu ifadelere yer verdi,
Basın yayın kuruluşları, haber yapma ve halkımızı bilgilendirmenin yanı sıra insan haklarından toplumsal değerlere, demokrasinin güçlenmesinden, ekonomik ve sosyal kalkınmaya kadar pek çok noktada önemli bir görev üstlenmektedir diyen Şahin, “Gecesi gündüzü olmadan ve böylesi büyük bir sorumlulukla çalışan gazetecilerimiz, tarihe not düşerek bu ülkenin gerçek belleğini oluşturan önemli unsurlardır. İleri teknolojinin dünyayı sarmalına alarak, bilginin hızla ve denetimsiz bir biçimde yayıldığı günümüz iletişim koşullarının en büyük güvencesinin de meslek ilke ve ahlakına sadakat içinde bilgi üreten basın kuruluşları olduğunu düşünüyorum. İnanıyorum ki gerek ulusal gerekse yerel basınımız, ilçemizin, ülkemizin ve vatandaşlarımızın bilgi kaynağı ve yol göstericisi olmaya, doğrunun, haklının yanında durmaya, milletimizin vicdanının sesi olmaya devam edecektir.
Basında sansürün kaldırılışının 111. yıl dönümünde, bu düşüncelerle başta Sungurlu olmak üzere, ülkemiz genelinde bu ulvi mesleği layıkıyla yapan tüm basın mensuplarımızın günlerini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
733TakipçilerTakip Et
1,660AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!