“Bu ulvi mesleği layıkıyla yapan tüm basın mensuplarımızın günlerini kutluyorum”

Sponsor

İYİ Parti İl Genel Meclisi Üyesi Ercan Şahin, yerelde ve ulusalda görev yapan tüm gazetecilerin “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı” kutladığı mesajında şu ifadelere yer verdi,
Basın yayın kuruluşları, haber yapma ve halkımızı bilgilendirmenin yanı sıra insan haklarından toplumsal değerlere, demokrasinin güçlenmesinden, ekonomik ve sosyal kalkınmaya kadar pek çok noktada önemli bir görev üstlenmektedir diyen Şahin, “Gecesi gündüzü olmadan ve böylesi büyük bir sorumlulukla çalışan gazetecilerimiz, tarihe not düşerek bu ülkenin gerçek belleğini oluşturan önemli unsurlardır. İleri teknolojinin dünyayı sarmalına alarak, bilginin hızla ve denetimsiz bir biçimde yayıldığı günümüz iletişim koşullarının en büyük güvencesinin de meslek ilke ve ahlakına sadakat içinde bilgi üreten basın kuruluşları olduğunu düşünüyorum. İnanıyorum ki gerek ulusal gerekse yerel basınımız, ilçemizin, ülkemizin ve vatandaşlarımızın bilgi kaynağı ve yol göstericisi olmaya, doğrunun, haklının yanında durmaya, milletimizin vicdanının sesi olmaya devam edecektir.
Basında sansürün kaldırılışının 111. yıl dönümünde, bu düşüncelerle başta Sungurlu olmak üzere, ülkemiz genelinde bu ulvi mesleği layıkıyla yapan tüm basın mensuplarımızın günlerini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Sponsor
Önceki İçerik“Tüm Yerel ve Ulusal Basınımızın Bayramını Kutlarım”
Sonraki İçerik“24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik ediyorum”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz