Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

 “Bu topraklar üzerinde huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak, bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz”

Başkan Şahiner mesajında; “Tarihin hangi döneminde olursa olsun vatanı için inançla çarpışan ve bu görev sırasında gazi olanlar milletimizin gönlündeki saygın yerlerini almıştır ve almaya devam edecektir. Biz ilahi hakikate inanmış ve amel etmiş bir milletiz; şehit olursak Hak katında nurlanır, gazi olursak yeryüzünde onurlanırız ve bugün sıkmaya kalksak, şüheda fışkıracak bu topraklar üzerinde huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak; bunu kuşkusuz vatanı uğruna toprağa düşen şehitlerimize ve yıkılmaz birer sura dönüşen gazilerimize borçluyuz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, son dönemde yaşanan menfur terör saldırıları ve hain darbe girişiminde hayatını kaybeden aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, gazilerimize ve değerli ailelerine minnet, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Kaymakam Gözen, Çorum’da Düzenlenen Resepsiyona Katıldı

Safa Özhazinedar

Sungurlulu Minik Güreşçiye Destek

Safa Özhazinedar

Aşutoğlu’ndan Başsağlığı Mesajı

Safa Özhazinedar

Kelepircioğlu, “Yeni yılın sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini dilerim”

Safa Özhazinedar

Mert İlbars Altın Madalyaya Doymuyor

Safa Özhazinedar

Başkan, Gürpınarlıların Sorunlarını Dinledi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar