Bu Okulda Herkese Kitap Var

Sponsor

Habib Güleser Öztaş İlkokulu 3/B sınıf öğretmeni Aysun Durkaya’nın yaptığı kitap ve kırtasiye yardımı çağrısı yanıtsız bırakılmadı.
3/B Sınıf Öğretmenlerinden Aysun Durkaya’nın öğrencilerin okuma becerisini geliştirmek ve Türkçe’yi doğru ve etkili kullanmalarına katkı sağlamak amacıyla “Herkese Kitap Vakfı”na yapmış olduğu başvuru olumlu sonuçlandı.
Okula 150 adet okuma kitabı ve 55 adet boyama kitabı yardımı yapıldığı öğrenildi. 2017/2018 Eğitim Öğretim Yılının II.dönemine birbirinden farklı kitaplarla başlayan öğrenciler, kampanya dahilinde gönderilen kitap kolilerini heyecanla açarak öğretmenlerine teşekkür etti.
Habib Güleser Öztaş İlkokulu Yönetimi ve öğretmenleri de Aysun Durkaya’ya örnek davranışından dolayı teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikGümrükten Otomobil Nasıl Satın Alınır? (e-ihale)
Sonraki İçerikÖğrencilerden Kahraman Askerlere Destek
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz