BU CAMİ BİR BAŞKA

Sponsor

Fatih Mahallesi’nde bulunan Ümit Cami’de imamlık yapan Engin Kodak, daha hijyenik bir cami için askıda çorap ve tek kullanımlık seccade projesi başlattı. Ümit Cami girişinde hazırlanan stantta kullanılmamış çorapları yerleştiren İmam Kodalak, camiye gelen vatandaşlardan talep edenlere ücretsiz çorap hediye ediyor.

İKAZ YAZILARI YAZDI

Yaptığı sosyal projelerle ilçede dikkatleri üzerine toplayan imam Engin Kodalak, çok sayıda kişinin camiyi ziyaret etmesi üzerine, camiye çıplak ve kirli çorapla girilmemesi için hem ikaz yazıları asmasının yanında askıda çorap ve tek kullanımlık seccade projesi başlattı.

Fatih Mahallesi’nde bulunan Ümit Cami’de imamlık yapan Engin Kodak, daha hijyenik bir cami için askıda çorap ve tek kullanımlık seccade projesi başlattı. Ümit Cami girişinde hazırlanan stantta kullanılmamış çorapları yerleştiren İmam Kodalak, camiye gelen vatandaşlardan talep edenlere ücretsiz çorap hediye ediyor. | Sungurlu Haber

ÜCRETSİZ ÇORAP HEDİYE EDİYOR

Engin Kodalak, cami girişinde bir standın içerisinde kullanılmamış çorapları yerleştirerek, camiye gelen vatandaşlardan talep edenlere ücretsiz çorap hediye ediyor. Cami girişine ‘Camiye çorapsız girmeyelim’ yazısını da asan imam Kodalak, camiye çıplak ayakla girmek isteyenlere de çorap veriyor.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
Sonraki İçerikGAZETECİLERDEN ORTAK ÇAĞRI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz