BU CAMİ BİR BAŞKA

Fatih Mahallesi’nde bulunan Ümit Cami’de imamlık yapan Engin Kodak, daha hijyenik bir cami için askıda çorap ve tek kullanımlık seccade projesi başlattı. Ümit Cami girişinde hazırlanan stantta kullanılmamış çorapları yerleştiren İmam Kodalak, camiye gelen vatandaşlardan talep edenlere ücretsiz çorap hediye ediyor.

Abone Ol

İKAZ YAZILARI YAZDI

Yaptığı sosyal projelerle ilçede dikkatleri üzerine toplayan imam Engin Kodalak, çok sayıda kişinin camiyi ziyaret etmesi üzerine, camiye çıplak ve kirli çorapla girilmemesi için hem ikaz yazıları asmasının yanında askıda çorap ve tek kullanımlık seccade projesi başlattı.

Fatih Mahallesi’nde bulunan Ümit Cami’de imamlık yapan Engin Kodak, daha hijyenik bir cami için askıda çorap ve tek kullanımlık seccade projesi başlattı. Ümit Cami girişinde hazırlanan stantta kullanılmamış çorapları yerleştiren İmam Kodalak, camiye gelen vatandaşlardan talep edenlere ücretsiz çorap hediye ediyor. | Sungurlu Haber

ÜCRETSİZ ÇORAP HEDİYE EDİYOR

Engin Kodalak, cami girişinde bir standın içerisinde kullanılmamış çorapları yerleştirerek, camiye gelen vatandaşlardan talep edenlere ücretsiz çorap hediye ediyor. Cami girişine ‘Camiye çorapsız girmeyelim’ yazısını da asan imam Kodalak, camiye çıplak ayakla girmek isteyenlere de çorap veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz