Bu Bina Daha Ne Kadar Boş Bekleyecek ?

sungurlu ilçe sağlık müdürlüğü sungurlu sağlık ocağı 1 nolu
Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış, 2018 yılında yapımına başlanan ve 2020 Ocak ayında tamamlanan sağlık kompleksinin daha ne kadar boş bekleyeceğini sordu. Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerindeki eski Dispanser binasının olduğu yere Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu içinde barındıracak olan sağlık kompleksi inşa edildi ancak 6 aydır bir türlü taşınamadığını söyleyen Kanmış, “ Ocak 2020’de %98’i tamamlandı ve Nisan ayına kadar taşınılacak dendi. Hatta ‘Sungurlu’muza ve halkımıza hayırlı olsun’ diye açıklama yapanlar. Ne oldu da bu binaya bir türlü taşınma işlemi yapılmadı” diye sordu.

Kanmış, “Levhaları takılmış, büro malzemeleri ve kullanılacak her türlü donanım malzemeleri tam olmasına rağmen Nisan ayından bu güne kadar 6 ay geçmesine ve covid19 salgınlarının artarak devam ettiği bir süreçte, Sungurlu İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün eski binada hizmete devam etmesi, yeni binaya taşınılmamasında ısrar etmesinde bir kasıt mı var?Aynı bina İskilip ilçemizde de yapıldı ve İskilip İlçe Sağlık Müdürlüğü İskilip halkına yeni binada hizmet veriyor diyen Kanmış, “Hizmetin en iyisini, yepyeni yapılmış binada Sungurlu halkı hakketmiyor mu? İlçe Sağlık müdürü acaba daha neyi bekliyorsun çok merak ediyoruz. Bu bina daha ne kadar böyle boş şekilde bekleyecek. Derhal yetkilileri göreve davet ediyor, ilçemize yapılmış olan Sağlık Kompleksinin Sungurlu halkımızın hizmetine açılması bekliyoruz” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Köy Yolunda Devrildi : 1 Ölü, 1 Yaralı
Sonraki İçerikBenzine İndirim Geldi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz