” Bozuk ve Kötü Yolların Düşmanıyız “

Sponsor

İlçede süren yol yapım ve belediye çalışmalarını değerlendiren Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Bozuk ve kötü yolların düşmanıyız” dedi.

Çankırı Caddesi’nde kaldırım çalışmasına başladıklarını söyleyen Başkan Şahiner, İş makinası izlemeyi seven tüm hemşehrilerimi sosyal mesafe kurallarına uymak şartıyla başlattığımız çalışmayı gözlemleye bekleriz” dedi.Sathi kaplama çalışmalarımız da son hızıyla devam ediyor diyen Başkan Şahiner, “Her mahallemize eşit bir şekilde hizmet ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Şahiner, sergiler arastası ve adliye yokuşunda başlatılan yol yapım çalışmalarının sona erdiğini sözlerine ekledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSepetci, Okulları Ziyaret Etti
Sonraki İçerikKonut, Sanayi ve Ticarethanelerde Kullanılan Elektriğe Zam Geldi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz