Bozdağ, Antalya’da Sungurlu Temsil Etti

Sponsor

Çorum’dan Tuğba Satıcı Sungurlu’dan ise Balım Bayan Kuaförü işletme sahibi Reyanet Bozdağ, Antalya’da Sungurlu’yu temsil etti.

Reyanet Bozdağ; “Salkom kozmetiğin düzenlendiği bu seminerde büyük ilgi toplayan Çorumlu bayanlarımızı cani gönülden tebrik ediyorum. 30 ülkenin katılım sağladığı bu güzel organizasyonda Türk bayrağını gururla taşıyan kardeşimize teşekkür ediyorum.Sungurlu’yu Antalya’da temsil eden Reyanet Bozdağ, Sungurlu ilçemi en iyi şekilde temsil etmek benim için onur ve şereftir. Çok şükürler olsun ekmeğini yiyip suyunu içtiğim için bunu bir borç bilirim. İlçemizi ve İlimizi en iyi şekilde temsil ettik.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da “Büyük Cumhuriyet Yürüyüşü” Düzenlenecek
Sonraki İçerikŞahiner, ” Ülkemizi ve Cumhuriyetimizi hep beraber korumalıyız”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz