Borsa Ekibinden Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Sponsor

Sungurlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halim Karaçil, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Özsaray, Meclis Başkanı Murtaza Uyanıker, Yönetim kurulu üyesi Şağban Bayav, Meclis Üyesi Hasan Kartaler, Genel Sekreter Levent Akkaş, Borsa Personeli Abdulkadir Tunçay ve Tuncaylar Ltd.Şti sahipleri Rasim Tunçay ve Serkan Tunçay Çorum Belediye Başkan Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Belediye Başkanı Zeki Gül ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sungurlu Ticaret Borsası Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum. Sungurlu bilindiği gibi Çorum’umuzun en gelişmiş ve büyük ilçelerimizden bir tanesi. Başkanımızda tecrübeli başkan çok başarılı çalışmalar yaptığı için 20 yıldır Sungurlu’da Ticaret Borsası başkanlığı yapıyor.İnşallah ilçelerimizle birlikte büyük Şehir olduktan sonra daha önemli hizmetlere, şehrimizin kalkınmasında vesile olan işlere imza atarız.İlimiz, ilçelerimiz ve köylerimizle birlikte müreffeh bir Çorum meydana getirmek için hep beraber gayret ederiz” dedi.
Sungurlu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halim Karaçil’de, “Sungurlu Ticaret Borsası olarak sizleri ziyaret etmek istedik. Bu kutsal görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çorum’umuza, ilçelerimize güzel hizmetler yapacağınıza yürekten inanıyorum. Bizler çok memnun olduk. İnşallah hep birlikte güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Biz Sungurlu Ticaret Borsası olarak her zaman yanınızdayız. Tekrar hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
Sungurlu Ticaret Borsası yönetimi, ayrıca Çorum AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nde yeniden İl Başkanı seçilen Av. Mehmet Karadağ’a ve Çorum Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar’a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Sponsor
Önceki İçerikPYD hedefleri Kilis’ten yapılan atışlarla vuruluyor
Sonraki İçerikHabib Güleser Öztaş İlkokulu’nda Aile Eğitimi Semineri Başladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz