BORÇ YAPILANDIRMASI BAŞLADI

sungurlu belediyesi su kira vergi borç yapılandırma duyuru 2020 aralık
sungurlu belediyesi su kira vergi borç yapılandırma duyuru 2020 aralık
Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından vatandaşların su, emlak, çevre temizlik, ilan reklam ,kira ve vergi borçlarını 31 Aralık 2020 tarihine kadar başvurmaları halinde yeniden yapılandırılıyor.

Vatandaşların belediyeye olan su, emlak ve vergi borçlarının 7256.sayılı kanunun 2.nci maddesi kapsamında alacakların yeniden yapılandırılmasına başladı.

Borcu olan vatandaşların ve ilgili kanun hükümlerinden yararlanmak isteyen vatandaşların en geç 31 Aralık 2020 tarihine kadar belediyenin İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne başvurarak borçlarını yapılandırmaları gerekiyor. Peşin ödeme yapılması halinde gecikme faizinin %90 oranında silinmesi imkânının bulunduğu yapılandırma kapsamında borçlar 2 aylık dönemler halinde 6-9-12 ve 18 taksitte ödenebiliyor.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikEMNİYET UYUŞTURUCU SATICILARINA GÖZ AÇTIRMIYOR
Sonraki İçerikCUMARTESİ PAZARI CUMA GÜNÜ KURULACAK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz