Bölgesel Amatör Ligde Gruplar Açıklandı

Çorum temsilcisi Sungurlu Belediyespor bu yılda 4. grupta Karadeniz ve İç Anadolu Grubunda yer aldı.

Sponsor

Sungurlu Belediyespor’un grubunda Karabük Safranbolu Belediyespor, Kastamonu İl Özel İdarespor, 1074 Çankırıspor, Sinopspor, Çarşamba Belediyespor, Ladik Belediyespor, Havza Belediyespor, Sungurlu Belediyespor, Yeni Amasyaspor, Ünye 1957spor, Ordu Altınordu Belediyespor, Turhalspor ve Yozgatspor 1959 FK takımları bulunuyor.

80 ilden 151 takımın mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig’de bu yılda 13 grupta mücadele yapılacak. Gruplardan 8’i 14 takımdan üç grup ise 13 takımdan oluştu. Çift devreli lig statüsünde oynanacak maçlar sonunda gruplarında birinci olan 13 takım geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi play-off müsabakaları oynayacaklar. Bu 13 takımdan dokuzu önümüzdeki sezonda 3. ligde mücadele etmeye hak kazanacak.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele 22-23 Eylül’de başlayacak fiktür çekimi ise Eylül ayının ilk haftasında yapılacak.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikAçık Hava Sineması Etkinliği Devam Ediyor
Sonraki İçerikAdıyaman’daki 4 Askerden 3’ü Dost Ateşi ile Şehit Düşmüş
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz