BOĞAZKALE’NİN SEVİLEN KAYMAKAMINA VEDA YEMEĞİ

Sponsor

Boğazkale ilçesinde Kaymakam vekili olarak görev yapan Muhammet Fatih Aydın için veda yemeği düzenlendi. Sungurlu Nostalji Restaurant’ta verilen yemeğe kurum müdürlerinin yanı sıra, personeller, işadamları ve davetliler katıldı.

7 aydır Boğazkale’de Kaymakam vekili olarak görev yapan ve halk tarafından sevilen Kaymakam vekili Muhammet Fatih Aydın,”Şahsım adına düzenlenen bu organizasyon için katılan herkese teşekkür ediyorum. İyi dilekleriniz ve alakanız bizleri gururlandırdı.

Boğazkale ilçemizde görev yaptığımız süre içerisinde ihtiyaç duyulan ve çözüm bekleyen birçok sorunu çözmeye çalıştık. Görevim süresince benden yardımlarını esirgemeyen başta Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız ve Encümenlerimiz olmak üzere tüm daire amirleri, sivil toplum kuruluşları, çalışma arkadaşlarım ve siz saygıdeğer Boğazkaleli hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Haklarınızı helal edin” dedi.Aydın’ın kurs için yurt dışına gideceği öğrenildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikİL MÜDÜRÜ KODEK SUNGURLU’DA İNCELEMELERDE BULUNDU
Sonraki İçerikTÜRK TELEKOM ARIZA EKİBİNİN ZORLU MÜCADELESİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz