Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Teknoloji

BMC’nin İlk Yerli Pick-Up’ı

Türkiye’nin önde gelen araç üreticilerinden BMC’nin, üzerinde uzun zamandır sessiz sedasız çalıştığı yeni pick-up modeli ilk kez görüntülendi. Güvenlik güçleri tarafından kullanılması planlanan pick-up, 17-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yapılacak olan “TEKNOFEST” etkinliklerinde sergilenecek.

Altay tankı, zırhlı muharebe ve nakliye araçları, lojistik destek araçları gibi özellikle de savunma alanında önemli işlere imza atan BMC, yeni pick-up modeliyle de güvenlik güçlerimizin yardımcısı olacak.

Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarda aracın Türkiye’nin coğrafik koşullarına uygun olarak tasarlandığı ve yüksek manevra kabiliyetine sahip olduğu ifade edildi. BMC yetkililerine göre bu yeni pick-up zorlu arazi koşullarında bile güvenlik güçlerimize hem personel hem de yük taşıma konusunda yardımcı olacak.

Araç ilk kez TEKNOFEST etkinliklerinde sergilenecek ve etkinlikler kapsamında aracın teknik ve tasarımsal özellikleri de tanıtılacak.

Eğer İstanbul’daysanız veya 17-22 Eylül arasında İstanbul’da bulunacaksanız, TEKNOFEST etkinliklerine sizlerde katılabilirsiniz. TEKNOFEST etkinlikleriyle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isterseniz, burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Samsung Galaxy S10 Ekrana Gömülü Parmak İzi ile Gelecek

Safa Özhazinedar

Türk Hacker Grubu, Amerikalılara Kabus Yaşattı

Safa Özhazinedar

İkinci El Telefona Garanti Belgesi! İşte Yeni Dönem

Safa Özhazinedar

OnePlus Telefonlara Karanlık Mod Desteği Geliyor!

Safa Özhazinedar

Efsane Araç Satışa Sunuldu!

Safa Özhazinedar

Rus Otomotiv Devinden Türkiye Hamlesi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar