“BİZİM MANAV” AÇILDI

Sponsor

Sefa Bilim tarafından Sungurlu’ya kazandırılan Bizim Manav hizmet vermeye başladı.

Fatih Mahallesi Şehit Adil Yıldız Cad. Karakoca Apt. altında hizmete giren Bizim Manav işletmecisi Sefa Bilim, Sungurlu’da kalitenin ve tazeliğin adresi olduklarını belirterek, en doğal ve en organik meyve ve sebzeleri Sungurlu halkının damak tadına sunduklarını söyledi.

Reyondaki meyve ve sebzelerin devamlı yenilendiğine dikkat çeken Bilim; “Ürünlerimizin hepsi günlük taze ve organiktir. Vatandaşlarımız her gün taze ürünleri bizden alabilecek. Sloganımız “Kaliteli Mal Uygun Fiyat”. Doğal ve organik beslenmek isteyen herkesi Bizim Manav’a bekliyoruz.” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikESNAF VE ÜRETİCİ SATAMIYOR, VATANDAŞ ALAMIYOR !
Sonraki İçerikVOLKAN BU RAMAZAN’DA İYİLİK İÇİN KOLLARI SIVADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz