-0.6 C
Sungurlu
21/09/2023
Sungurlu HaberleriGündem“BİZ HERKESİN YANINDA OLACAĞIZ”

“BİZ HERKESİN YANINDA OLACAĞIZ”

- Google Reklamı -

Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Alaattin Akel, meslek komitesi adaylarıyla yemekte bir araya geldi. Esnaflarımızın her derdiyle mutlaka ilgileneceğiz diyen Başkan Adayı Akel, bütün odalarla birlikte hareket edeceklerini, Sungurlu için ne yapılması gerekiyorsa, birlikte yapacaklarını belirtti.

Nostalji Restaurant’ta akşam yemeğinde meslek komitesi adaylarıyla bir araya gelen Başkan Adayı Alaattin Akel, bir konuşma yaptı. Akel, “Herkesi seviyoruz, seveceğiz. Allah’ın izniyle bu yola birlikte çıktık, birlikte başaracağız, başardığımızı da herkese göstereceğiz” dedi.

“BİZ HİZMETE TALİBİZ”

Allah’ın izniyle biz bu işin sonuna kadar takipçisi olacağız, sonuna kadar götüreceğiz diyen Akel, “Bir haftamız kaldı. Hiçbir kuş tek kanatla uçamaz. Birlik ve beraberlik içerisinde olursak biz bu işi başarırız. Bu başarı hepimizin başarısı olacak, bu başarı bizi destekleyenlerin başarısı olacak ve bu başarı Sungurlu’nun başarısı olacak. Bu iş ekip işi, bu iş gönül işi. Bu işte maddiyat yok, manevi haz var. Biz bu manevi haz için beraber olduk. İnşallah bu manevi hazzı da hep beraber alacağız” diye konuştu.
Biz herkesin yanında olacağız diyen Akel, “Nasip olursa biz esnafımızın her derdinde yanında olacağız. Bütün odalarımızla birlikte hareket edeceğiz. Sungurlu için nereye gidilmesi gerekiyorsa, Sungurlu için ne yapılması gerekiyorsa mutlaka gideceğiz” dedi.

- Advertisement -

“GEÇMİŞ DÖNEM BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Organize Sanayi Bölgemiz bugün bu hale geldiyse, geçmişte emeği olan başkanlarımızın sayesinde oldu diyen Akel, “Bilhassa burada Kadir Başkanın hakkını teslim etmek istiyorum. Alt yapının yapılması için ne kadar çaba sarf ettiğini ben biliyorum. Cebinden, cebimizden neler harcandığını ben biliyorum” dedi.
Akel, “Ayrıca Sungurlu OSB’nin kamulaştırılmasında ve ödenek ayrılmasında büyük katkıda bulunan dönemin Sanayi Bakanlığı Müsteşarı Mehmet Atlun’a ve Sungurlu’yu Savunma Sanayinin merkezine haline getiren Milli Savunma Bakan yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere’ye teşekkür ediyorum ” dedi.

“KALKTILAR BİZE ÇAMUR ATTILAR”

Çamur, iftira en büyük günahlardan birisi diyen Akel, “Kalktılar bizlere çamur attılar. Odanın bir kuruşuna tenezzül etmediğimiz gibi cebimizden para harcadık. Oturum parası almadık, maaş almadık. Gittiğimiz otellerden fatura alıp, odaya vermedik, odadan ödetmedik. Bunu da herkes biliyor. Ama Odadaki evrakların bir kaçının eksik olması nedeniyle bize zimmetler çıkarıldı. Oranın bir kuruşuna tenezzül etmedik, etmediğimiz gibi katkıda bulunduk. Bunu Allah’ta biliyor, kulda biliyor. Elimizde belgeler var. Bunun sonucu mahkeme verecek. Yüzümüzün akıyla oradan çıkacağız” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,0532
EUR
28,7911
GBP
33,3304
RUB
0,2809
CNY
3,7041
JPY
0,1824

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu