“BİZ BİRLİKTE SUNGURLUYUZ”

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner
Sponsor

Akşam saatlerinde birlik ve beraberlik üzerine içten bir mesaj yayımlayan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Bugünleri birlik ve beraber olursak atlatacağız. Bırakalım artık hainliği ve hasetliği. Birbirimize sahip çıkalım. Biz birlikte Sungurluyuz” dedi.

Hayatım, ilkokuldan bu zamana kadar mücadele etmekle geçti diyerek sözlerine başlayan Başkan Şahiner, “Yıllardır ticaret hayatımda da, siyasi hayatımda da kimseyi siyasi görünüşünden, mezhebinden, ırkından dolayı ayırt etmedim. Hepimiz Türk Milliyetçisi ve bu vatanın evladıyız”

“BİZ KUL HAKKININ BEDELİNİN AĞIR OLDUĞUNU BİLENLERDENİZ”

Biz, göreve gelir gelmez hırsızlığı yok ettik, adam kayırmayı, insan ayrımı yapılmasını yok ettik diyen Başkan Şahiner, “Biz, kul hakkının bedelinin ağır olduğunu bilenlerdeniz. Benimle bu yolda yürüyen ve bana inanan gerçek dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah onları benim yanımdan eksik etmesin” diye konuştu.
Bu başarı benim değil, bana inanan ve benimle beraber yürüyen Sungurlu sevdalısı can kardeşlerimindir diyen Başkan Şahiner, “Hizmet ve başarı onların bana mükafatıdır. Ben, asla ve asla bana inananların ve benimle bu yolda yürüyenlerin başını hiçbir zaman yere eğdirmedim, hiçbir zamanda eğdirmem. Eğer ki eğdirirsem Allah bunun hesabını bana sorsun” dedi.

“SIRTIMDA HANÇERLENMEDİK YER KALMADI”

Yıllarca Sungurlu ve Sungurlu halkının menfaati için çalışmakla uğraştım diyen Başkan Şahiner, “Ama kime el uzattıysam işi bitince darbesini yedim. Kime ekmek verdiysem fazlasını ve hainliğini gördüm. Ama ayaktayım. Allah’tan başkasının da yıkmaya gücü, kudreti yetmez” dedi.
Sırtımda hançerlenmedik yer kalmadı! diyen Başkan Şahiner, “Kimse sanmasın ki fitne ve fesadı görmüyor. Ben her şeyi görüyorum ve farkındayım. Sadece yeri ve zamanını bekliyorum” dedi.

Sponsor

“MAKAM VE MEVKİ BAKİ DEĞİL, BAKİ OLAN SEVGİ, SAYGI VE DOSTLUKTUR”

Ahde vefayı kimse unutmasın diyen Başkan Şahiner, ”Ben bu yola çıkarken ahde vefa Sungurlu ve Sungurlulu hemşehrilerimle her mücadeleye göğüs gerdim. Bu yolda sağlığımı kaybettim ama hiçbir zaman Sungurlu insanına sevgi ve saygımı kaybetmedim. Bırakalım artık bu hamaset siyasetini. Sungurlu için, birlik ve beraberlik içinde olalım. Tüm siyasi oluşumlara, siyasi fikirlere kapım sonuna kadar açık” diye konuştu.

“BİZİM BİZDEN BAŞKA DOSTUMUZ YOK”

Şu zor günlerde, insanların yanında olmam gerekiyor ama kendi hastalığım ve pandemiden dolayı olamıyorum. Ama bu süreçte imtiyaz sahibi hemşehrilerimin her gün gıda ve ihtiyaçlarını gidermek için çalışıyorum diyen Başkan Şahiner, “Bugünleri birlik ve beraber olursak atlatacağız. Bırakalım artık hainliği ve hasetliği. Birbirimize sahip çıkalım. Bizim bizden başka dostumuz yok. Biz birlikte Sungurluyuz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikÖĞRETMENLERDEN KAYMAKAM GÖRMÜŞ’E ZİYARET
Sonraki İçerikInstagram’da Yepyeni Mesajlaşma Deneyimi Başlıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz