Mustafa Sandal’dan Bitcoin Ödüllü Yarışma!

Bir zamanlar “Aya benzer yüreğim”, “Onun arabası var” gibi şarkı sözleriyle ortalığı kasıp kavuran pop sanatçısı Mustafa Sandal, sunumunu yapacağı yeni Ver Gazı isimli televizyon yarışmasında birinciye 100.000TL değerinde Bitcoin hediye edecek!

Abone Ol

“Onun Bitcoin’i Var”

En son jüri olarak katıldığı bir ses yarışmasında kendisini bize gösteren Sandal, uzun süredir ortalıkta yoktu. Bir süredir ekranlarda göremediğimiz sevilen sanatçı, öyle bir göründü ki, özellikle bizim gibi teknoloji meraklısı insanların ilgisini bir anda çekmeyi başardı.

Sandal, yeni bir televizyon programı yapacağını duyurdu. Bu yarışmada yaratıcılığın öne çıkacağını bildiren sanatçı, 100.000TL para ödülünün de Bitcoin şeklinde verileceğini belirtti. Evet, bu yarışmada Bitcoin verilecek!

Bir zamanlar "Aya benzer yüreğim", "Onun arabası var" gibi şarkı sözleriyle ortalığı kasıp kavuran pop sanatçısı Mustafa Sandal, sunumunu yapacağı yeni Ver Gazı isimli televizyon yarışmasında birinciye 100.000TL değerinde Bitcoin hediye edecek! | Sungurlu Haber

Yarışmanın yaratıcılık üzerine kurulu olmasını istediğini belirten Sandal, yeni yapılacak yarışmada katılımcıların kendi yeni fikirleri ile yarışacaklarını bildirdi.

Bu durum hiç alışık olmadığımız bir olay. Özellikle ülkemizde sanal madencilik ile üretilen Bitcoin para birimini hâlâ hiç duymamış olan büyük bir toplum bulunmaktaydı.

Peki Yarışma Ne Zaman Başlıyor?

Sevilen sanatçı Mustafa Sandal, bu yarışma için oldukça heyecanlı görünüyor. Tabi ki tek heyecanlı olan o değil. Sandal ile birlikte ülkemizde Bitcoin’in ismini duymuş olan çoğu insan heyecanlanmıştır diye düşünüyorum.

Son olarak, yarışmanın başlangıç tarihi Ocak 2018, yani önümüzdeki ay olarak belirlenmiş durumda. Umarız ki yarışma keyifli olur ve uzun bir süre ortalıkta cirit atan Bitcoinleri izlemenin keyfini süreriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz