‘BİRLİK VE BERABERLİK’ YEMEĞİNDE BULUŞTULAR

Sponsor

Sungurlu Yeni Sanayi Sitesi esnafları, Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan Adayı Kadir Güvenoğlu’nun verdiği yemekte bir araya geldi.

Güven Oto Sahibi ve aynı zamanda Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası’na Başkan Adayı olan Kadir Güvenoğlu, Cuma namazı çıkışında işyeri önünde ‘Birlik ve Beraberlik’ yemeği düzenledi.

Yemek sonrası bir açıklama yapan Güvenoğlu, “Çıktığımız bu yolun önce emektar Sanayi esnafımıza, sonrasında ise şehrimiz ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Amacımız bütün sanayi esnafı ve çalışanlarıyla tek bir ses, tek bir yürek olarak, gün itibariyle yaşadığımız bütün sorunların üstesinden gelmektir. Sungurlu Sanayi Sitesi, bütün oluşumlarıyla bu şehrin en önemli unsurlarından biridir. Eğer yüksek yaşam standartlarında bir şehirden bahsetmek ve bunu hayata geçirmek istiyorsak, kimse bizi göz ardı etmemelidir” diye konuştu.

Sponsor

Güvenoğlu, yemeğe katılan ve kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikMESLEK LİSESİNE CNC SİMÜLASYON VE HİDROLİK PNÖMATİK LABORATUVARI KURULDU
Sonraki İçerik“TAŞIN ALTINA ELİMİ KOYMAYA HAZIRIM”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz