“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ YENİ DÖNEMDE DE DEVAM EDECEK”

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı ve Başkan Adayı Osman Aşutoğlu, “Birlik ve beraberliğimiz yeni dönemde de devam edecek” dedi.

Yeni dönemde de aday olarak yönetim kurulumuz adına odamız her zaman esnafına açık, hizmetiyle kolaylaştıran, zorlaştırmayan, iş gören, sonuca bağlayan, gerektiğinde görev inancıyla esnafın ayağına giden, birleştiren, her daim esnafımızın sesi ve desteği olan bir kurum olduk, olmaya da devam edeceğiz diyen Aşutoğlu, “Bundan sonrada aynı şevkle ve zevkle çalışacağız. Esnafımıza hizmeti hakka hizmet bilip verilen emaneti namusumuz gibi korumaya devam edeceğiz” dedi.
Bu nedenle tekrar aday olarak üyelerimizin destek ve dualarına talibiz diyen Aşutoğlu, “9 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan kongreye tüm üyelerini yerel yönetim ve Sivil toplum örgütleri başkan yöneticilerini davet ederek, birlik ve beraberliğimiz yeni dönemde de devan edecek” diye konuştu.

Özel İdare toplantı salonunda yapılacak kongreye tüm üyelerini davet eden Osman Aşutoğlu, çoğunluğun sağlanması nedeniyle üyelerini saat:10:30’da hazır bulunmalarını istedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBİLGİSAYAR KASASI TOPLARKEN YAPILAN 5 YAYGIN HATA
Sonraki İçerikKIZILAY 1.173 KİŞİYE YARDIMDA BULUNDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz