-0.6 C
Sungurlu
02/12/2023
Sungurlu HaberleriGündem"BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ YENİ DÖNEMDE DE DEVAM EDECEK"

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ YENİ DÖNEMDE DE DEVAM EDECEK”

- Google Reklamı -

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı ve Başkan Adayı Osman Aşutoğlu, “Birlik ve beraberliğimiz yeni dönemde de devam edecek” dedi.

Yeni dönemde de aday olarak yönetim kurulumuz adına odamız her zaman esnafına açık, hizmetiyle kolaylaştıran, zorlaştırmayan, iş gören, sonuca bağlayan, gerektiğinde görev inancıyla esnafın ayağına giden, birleştiren, her daim esnafımızın sesi ve desteği olan bir kurum olduk, olmaya da devam edeceğiz diyen Aşutoğlu, “Bundan sonrada aynı şevkle ve zevkle çalışacağız. Esnafımıza hizmeti hakka hizmet bilip verilen emaneti namusumuz gibi korumaya devam edeceğiz” dedi.
Bu nedenle tekrar aday olarak üyelerimizin destek ve dualarına talibiz diyen Aşutoğlu, “9 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan kongreye tüm üyelerini yerel yönetim ve Sivil toplum örgütleri başkan yöneticilerini davet ederek, birlik ve beraberliğimiz yeni dönemde de devan edecek” diye konuştu.

Özel İdare toplantı salonunda yapılacak kongreye tüm üyelerini davet eden Osman Aşutoğlu, çoğunluğun sağlanması nedeniyle üyelerini saat:10:30’da hazır bulunmalarını istedi.

TRY - Türk Lirası
USD
28,8998
EUR
31,4795
GBP
36,6999
RUB
0,3168
CNY
4,0864
JPY
0,1968

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu