BİR TEPKİ DE İL BAŞKANINDAN GELDİ

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den sonra 7 yıldır yapılmayan dere ıslahı ile ilgili bir tepki de İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’dan geldi. Saçmacı, “Sizlere sözcüklerle tane tane anlatmamıza rağmen, Sungurlu’muzda hiç istemediğimiz ve olmaması için her gün dua ettiğimiz bir felaket ile karşılaşırsak. O gün Bizimle hiç karşılaşmamayı dilersiniz” dedi.

sungurlu ıslah iyi parti il başkanı
Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den sonra 7 yıldır yapılmayan dere ıslahı ile ilgili bir tepki de İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’dan geldi. Saçmacı, “Sizlere sözcüklerle tane tane anlatmamıza rağmen, Sungurlu’muzda hiç istemediğimiz ve olmaması için her gün dua ettiğimiz bir felaket ile karşılaşırsak. O gün bizimle hiç karşılaşmamayı dilersiniz” dedi.

Sungurlu sel, dere ıslah, diğ çayı, budaközü, proje

“İSTEMEDİĞİMİZ BİR FELAKET İLE KARŞILAŞIRSAK, O GÜN BİZİMLE HİÇ KARŞILAŞMAMAYI DİLERSİNİZ”

Sungurlu’muz da bulunan derelerin ıslahı için 2013 yılından beri başvurulup talep edilen ilçe merkezinden geçen dere ve çayların tehlike boyutlarına ulaşabileceğini belirtmemize rağmen herhangi bir çalışma yapılmamaktadır diyen Özsaçmacı,”Mevsim şartları da dikkate alındığında önümüzdeki süreçte çaylarının bir felakete yol açmadan ıslahının yapılması önem arz etmektedir. Sırf kendinden olmayan bir yönetime sahip diye Çorumun en büyük ilçesini cezalandırmaya çalışmak olması muhtemel bir doğal afette tüm halkımızı tehlikeye atmak demektir” dedi.

Sponsor

Çorumu muza yapılan her yatırım her gelen destek bizleri mutlu eder. Yapılmayanları dile getirmek bizlerin ve kamuoyunun görevidir diyen Özsaçmacı,”Efendim falanca ilçeye yapıldı da filanca yapılmadı demiyoruz. Biz diyoruz ki en büyük ilçenin yaşayanlarının yedi yıldır bir felakete karşı karşıya kalınabileceğini de belirtmemize rağmen yapılmayan ıslah çalışmasından bahsediyoruz.

Adları adalet ile başlamasına rağmen, siyaseti toplumda senden benden ondan diye ayrıştıran çarpık zihniyet Çorum en büyük ilçesi Sungurlu’muzu aklı sıra cezalandırdığını sananlar vicdanları kararmış gözü dönmüşlerin bir ilçeyi Allah korusun felakete sürüklemekten geri durmamaktadırlar.

Yatırım ve destekler ayrım yapılarak Sungurlumuzu yok farz edenlere, bu şekilde kötülük yaptığını sananlara Hz. Ömer’in veciz sözünü hatırlatırız “Gündüzleri boş geçirme. Çünkü işlediğin amellerin kaydediliyor. Bir kötülük yaptığında hemen iyilik yap. Çünkü işlediğin amellerin kaydediliyor. Bir kötülük yaptığında hemen iyilik yap. Çünkü yapılmış olan bir günah için hemen iyilik yapmaktan daha iyi bir şey görmüyorum.”

Devlet tarafından yapılması elzem olan konularda dahi ayrım yapan iktidarın mensupları, bey tul malın hesabını nasıl vereceğinizi düşünmenizi öneririz. Biz size adaletten bahsediyoruz, İyilikten bahsediyoruz ve bugün iyilikle bahsediyoruz.

Halkımızın yaşamını tehlikeye atacak boyutlara ulaşması muhtemel olarak değerlendirilen ve yedi yıldır ıslah çalışmasını beklediğimiz çayların yapılmıyor olmasını iş bilmezliğinize bağlıyoruz. Sizlere sözcüklerle tane tane anlatmamıza rağmen, Sungurlu’muzda hiç istemediğimiz ve olmaması için her gün dua ettiğimiz bir felaket ile karşılaşırsak. O gün Bizimle hiç karşılaşmamayı dilersiniz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikYOL GENİŞLETİLDİ, TRAFİK RAHATLADI
Sonraki İçerikKargo Kamyonu Devrildi : 2 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz