-0.6 C
Sungurlu
02/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemBir İhtiyaç Sahibinin Daha Yüzü Güldü

Bir İhtiyaç Sahibinin Daha Yüzü Güldü

- Google Reklamı -

Engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara tekerlekli sandalye yardımında bulunan Sungurlu Belediyesi yine bir vatandaşın daha bu konuyla ilgili talebini yerine getirdi.
Sungurlu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler personelleri , Bahçelievler mahallesinde oturan Başol ailesini ziyaret ederek tekerlekli sandalyeyi aileye teslim etti.
Taleplerini geri çevirmeyerek yerine getiren Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür eden Mustafa Başol, “Kızım kronik rahatsızlıkları sebebiyle hareket etmekte zorlanıyor. Başkanımızın bu konularda hassas ve duyarlı olduğunu duydum ve belediyeye yardım talebinde bulundum. Beni geri çevirmeyerek yardımcı olan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. “dedi.
<p>Engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara tekerlekli sandalye yardımında bulunan Sungurlu Belediyesi yine bir vatandaşın daha bu konuyla ilgili talebini yerine getirdi.
Sungurlu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler personelleri , Bahçelievler mahallesinde oturan Başol ailesini ziyaret ederek tekerlekli sandalyeyi aileye teslim etti.
Taleplerini geri çevirmeyerek yerine getiren Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür eden Mustafa Başol, “Kızım kronik rahatsızlıkları sebebiyle hareket etmekte zorlanıyor. Başkanımızın bu konularda hassas ve duyarlı olduğunu duydum ve belediyeye yardım talebinde bulundum. Beni geri çevirmeyerek yardımcı olan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. "dedi.
</p> | Sungurlu Haberleri

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9143
EUR
22,5256
GBP
26,2166
RUB
0,2593
CNY
2,9568
JPY
0,1505

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu