Bir Anneden Ne İstediniz!

Sponsor

Sungurlu Belediyesi’ne gelen bir ihbarda bir köpeğin zehirlendiğini ve doğum yapmak üzere olduğu bildirildi. Derhal harekete geçerek köpeği bulan Sungurlu Belediyesi Veteriner hekimi Aydın Bahtiyar ve belediye ekipleri durumun vahametiyle karşılaştı.

Henüz ilk annelik tecrübesini yaşamak üzere olan anne zehirlenmiş,birkaç gündür aç bırakılmış. Bu güçsüzlük sebebiyle iki yavrusu hariç diğer yavrularını dünyaya getirememiş. Zavallı köpek hakkında bilgi alan Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce, Çorum Belediyesi ile irtibata geçerek köpeği sezaryen ve tedavi olması için Çorum’a gönderdi.

Köpeğin sezaryen olduğunu, ancak yolda doğan iki yavrusunun öldüğünü söyleyen Sarıyüce, “Böylesine anlamlı bir günde bu kadar vahim bir durumla karşılaşmak bizi derinden üzdü. Her canlının yaşama hakkı vardır. Hiç kimse hiçbir canlının yaşamını sonlandırma hakkını kendinde bulamaz. Veteriner hekimimiz Aydın bey acılı anneye müdahale etti. Ama burada ki imkanlarımız yeterli olmadığı için Çorum’a göndermek zorunda kaldık. Yolda iki yavrumuz daha doğdu maalesef bu yavruları kaybettik. Diğer dokuz yavrumuzun ve annemizin durumu iyi şükürler olsun. Tedavileri tamamlanınca tekrar anne ve yavrularımızı alacağız. Bu vicdansızlığı yapanları kınıyoruz ve Allah’a havale ediyoruz. Böyle anlamlı bir günde bir anneyi yavrularına kavuşturmak benim en güzel anneler günü hediyem oldu.” dedi

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKaymakam Ataman Şehit Annelerini Unutmadı
Sonraki İçerik220 Vatandaşa Ulaştılar
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz