“Binlerce Gönüllü ile Afrin’e Girmeye Hazırız”

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi İçe başkanı Yasin Şahin, Afrin Operasyonunu değerlendirdi. Şahin “Türk Silahlı Kuvvetleri, Zeytin Dalı Harekatıyla hainlerin tepesine yıldırım gibi inmiştir” dedi. Türk Silahlı kuvvetlerine destek mesajı veren Şahin, “Kerkük’e 5 bin bozkurtla gidecek kadar gemileri yakan Milliyetçi Hareket, ihtiyaç olursa binlerce gönüllüsüyle Afrin’in boğazına çökecektir” şeklinde konuştu.

Hükümetin ve Türk Milletinin Yanındayız’

Milliyetçi Hareket Partisi İçe başkanı Yasin Şahin, başlayan Afrin Harekatı’na yönelik, “Kahraman ordumuzun duacısıyız. Cenab-ı Allah hainlerle mücadelede yardımını bizlerden esirgemesin” dedi.

Sponsor

Geçtiğimiz Cumartesi günü başlatılan Afrin Harekatı ile ilgili açıklamada bulunan Şahin, Afrin Operasyonunun başladığının bizzat Cumhurbaşkanı tarafından açıklandığını,  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de “Devletimiz, milletimiz için hayırlı olsun. Allah ordumuzu muvaffak etsin” diyerek ilk açıklamasını yaptığını hatırlattı.

Şahin, “Türk Devleti sözde müttefikimiz ABD’nin PKK/PYD/YPG’yle gayri meşru birliktelik içine girerek ülkemizi tehdit etmesine müsaade etmemiştir. Türkiye Amerika’nın terör örgütlerine sınırımızda sözde ordu kurdurmasına dur demiştir. Ülkemizin teröristlerden oluşan haçlı birlikleriyle ablukaya alınmasına karşı gelmiştir. Ülkemizin bekası konu olunca kimseye eyvallah etmemiştir. Türk devleti bütün milli güç unsurlarıyla terörizmi kaynağında imha etmek için harekete geçmiştir. Teröristlere Türk milletinin demir yumruğunu ve hakikat dolu müdahalesini göstermek için operasyona başlamıştır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve hükümetinin ülkemizi meşru savunma ve beka mücadelesinde can pahasına yanındayız. Devletin şanını lekeletmemeye kararlıyız. Kahraman ordumuzun duacısıyız. Cenab-ı Allah hainlerle mücadelede yardımını bizlerden esirgemesin.” diye konuştu.

Şahin ‘ den  Başsağlığı mesajı

MHP İlçe başkanı Yasin Şahin , Kilis’in Gülbaba köyü güneydoğusunda terör örgütü PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ unsurları ile girilen çatışmada Ankaralı Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan’ın ve Piyade Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı’nın,Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’deki terör hedeflerine yönelik başlattığı ’Zeytin Dalı Harekatı’nın 4’üncü gününde, Üsteğmen Oğuz Kaan Usta’nın Bitlis’te çığ düşmesi sonucu şehit olan ve yaralanan askerlerimizin haberi  milletimizi derinden yaraladığını, gönülleri yangın yerine çevirdiğini ifade etti.

Şahin, yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

Türkiye’nin terör örgütleri tarafından ablukaya alındığı ortadadır.Çevremizde gittikçe şiddetlenen, şiddetlendikçe kan, gözyaşı ve acıya neden olan bir ateş çemberi bulunmaktadır. Birbirini destekleyip, birbiriyle can ciğer kuzu sarması olan ve dahası şer bir müttefiklik ekseninde buluşan terör örgütleri Türkiye’yi dize getiremeyecek, Türk milletini pes ettiremeyecektir. Milli Mücadele yıllarında olduğu gibi, milletimiz sahnelenen düşmanlıkların üzerine topyekûn gitmektedir. Türkiye seferdedir, zafer için bir olmak, diri olmak, hep birlikte büyük bir millet gibi davranmak şarttır. Milliyetçi Hareket Partisi cansiperane mücadele eden şerefli Türk askerinin ön şartsız arkasındadır. Türk milleti yılgınlık ve gevşekliğe prim vermeden, erinden Genelkurmay Başkanı’na kadar TSK’nın tüm mensuplarının sonuna kadar yanında duracak, dua ve desteğini eksik etmeyecektir. şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Tedavi altında tutulan askerlerimize acil şifalar temenni ediyorum. Şehitlerimizin ailelerine, milletimize ve silah arkadaşlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Vatan sağ olsun, millet var olsun, hepimizin başı sağ olsun.”

Sponsor
Önceki İçerikAfrin’den Bir Acı Haber Daha
Sonraki İçerikTSK 4 Günlük Afrin Bilançosunu Açıkladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz