“BİLİNÇLİ FARKINDALIK ATÖLYESİ” EĞİTİMLERİ DÜZENLENDİ

Sponsor

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokul Öğrencileri “Bilinçli Farkındalık” katılım sertifikalarını almaya hak kazandı.
Sungurlu Meslek Yüksekokulu; öğrencilerinin aldıkları mesleki eğitimlerinin yanında ömür boyu yaşam süreçlerine destek olacak kişisel gelişim ve psikolojik destek eğitimlerine de oldukça önem veriyor.

Bu önemden hareketle, hem öğrencilerin derslerine daha çok odaklanmalarını sağlayarak akademik başarılarını artırmak hem de mezuniyet sonrası yaşam süreçlerini daha bilinçli, daha verimli ve daha sağlıklı geçirmelerine katkı sağlamak amacı ile yürütücülüğü Doç. Dr. Gamze Ebru Çiftçi tarafından yapılan 4 haftalık “Bilinçli Farkındalık Atölyesi” eğitimleri düzenledi.

Öğrencilerin büyük deneyimler kazandığı Bilinçli farkındalık atölyesini başarı ile tamamlayan öğrencilere ise Okul Müdürümüz Doç. Dr. Buğra BAĞCI tarafından katılım belgeleri takdim etti.

Sponsor

Doç. Dr. Buğra Bağcı öğrencilere katılım belgelerini takdim ederken; “başarılı olmak sadece bilgili olmak değildir, başarılı olmak edindiğin bilgileri hem kendi yaşamınıza hem de insanların yaşamına katkı sağlayacak forma geçirmektir sözlerinde bulunarak, bu tarz atölyelerin ise öğrencilerin yaşam yolculuğuna rehberlik etmek anlamında büyük katkı sağladığını ifade ederek, öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.

Sponsor
Önceki İçerikRİDE25 PİONEERS AFRİKALI ÇOCUKLAR İÇİN PEDAL ÇEVİRİYORLAR
Sonraki İçerikMAL MÜDÜRÜ SÜRER GÖREVE BAŞLADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz