1.9 C
Sungurlu
29/01/2023
Sungurlu HaberleriEğitim"BİLİNÇLİ FARKINDALIK ATÖLYESİ" EĞİTİMLERİ DÜZENLENDİ

“BİLİNÇLİ FARKINDALIK ATÖLYESİ” EĞİTİMLERİ DÜZENLENDİ

- Google Reklamı -

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokul Öğrencileri “Bilinçli Farkındalık” katılım sertifikalarını almaya hak kazandı.
Sungurlu Meslek Yüksekokulu; öğrencilerinin aldıkları mesleki eğitimlerinin yanında ömür boyu yaşam süreçlerine destek olacak kişisel gelişim ve psikolojik destek eğitimlerine de oldukça önem veriyor.

Bu önemden hareketle, hem öğrencilerin derslerine daha çok odaklanmalarını sağlayarak akademik başarılarını artırmak hem de mezuniyet sonrası yaşam süreçlerini daha bilinçli, daha verimli ve daha sağlıklı geçirmelerine katkı sağlamak amacı ile yürütücülüğü Doç. Dr. Gamze Ebru Çiftçi tarafından yapılan 4 haftalık “Bilinçli Farkındalık Atölyesi” eğitimleri düzenledi.

Öğrencilerin büyük deneyimler kazandığı Bilinçli farkındalık atölyesini başarı ile tamamlayan öğrencilere ise Okul Müdürümüz Doç. Dr. Buğra BAĞCI tarafından katılım belgeleri takdim etti.

- Advertisement -

Doç. Dr. Buğra Bağcı öğrencilere katılım belgelerini takdim ederken; “başarılı olmak sadece bilgili olmak değildir, başarılı olmak edindiğin bilgileri hem kendi yaşamınıza hem de insanların yaşamına katkı sağlayacak forma geçirmektir sözlerinde bulunarak, bu tarz atölyelerin ise öğrencilerin yaşam yolculuğuna rehberlik etmek anlamında büyük katkı sağladığını ifade ederek, öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
726TakipçilerTakip Et
892AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,8035
EUR
20,3976
GBP
22,9986
RUB
0,2849
CNY
2,8053
JPY
0,1470

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!