Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

2017-2018 Eğitim Öğretim yılının tamamlanmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve müdürleriyle yılın değerlendirmesi ile liselere giriş sistemi tercihleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit Başkanlığında düzenlenen toplantıya; Şube Müdürleri Yalçın Akkaya, Kadir Şahin, tüm okul-kurum müdür ve ortaokul müdür yardımcıları katıldı.

Abone Ol

2017-2018 Eğitim Öğretim yılının tamamlanmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve müdürleriyle yılın değerlendirmesi ile liselere giriş sistemi tercihleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. | Sungurlu Haber
Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “2017-2018 Eğitim öğretim yılında ilçemizde yürütülen eğitim öğretim çalışmalarının değerlendirmesini yaparak bu süreçte fedakarca çalışan Milli Eğitim ailesine teşekkür etti. 2018-2019 eğitim öğretim yılında ilçemizde uygulanması planlanan çalışma ve projelerle ilgili bilgiler veren Milli Eğitim Müdürümüz yakın zamanda online bir sistemle bütün öğretmen ve idarecilerimizin uyguladığımız projelerle ilgili görüşlerine başvuracağız, aynı zamanda planlanan çalışmalarla ilgili önerilerini alacağız. Biz büyük bir aileyiz Sungurlu ilçemizi eğitimde hep birlikte daha iyi seviyelere getireceğimize inancım tamdır” dedi.
Bu yıl uygulanan liselere giriş sistemi ile ilgili olarak da yapılması gerekenlerle ilgili okul yöneticilerini bilgilendiren Eryiğit,” Veli ve öğrencilerimize yönelik olarak da, ilçemizde kurulan tercih danışma merkezlerinin yanı sıra bütün okullarımız sizlere yardımcı olmak için hazır. Sizleri okullarımıza bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz