Bilet Yok, Bagaja Buyrun

Sponsor

Sungurlu’ da meydana gelen olay bu kadarına da pes dedirten cinsten. Edinilen bilgiye göre dün gece saatlerinde İstanbul’dan Yozgat’ın Kadışehri istikametine yola çıkan bir firmaya ait yolcu otobüsünün tüm biletleri tükendi. İstanbul’dan Kadışehri’ne gitmek isteyen Tevfik A., Mehmet G., Enes A. ve Ömer A.’ya otobüsün bagajında seyahat edebilecekleri söylendi. Kadışehri’ne gidecek bir başka otobüs olmaması üzerine ise vatandaşlar bu teklifi kabul ederek bagajda seyahat etmeye başladılar.

“Otobüs ihbar üzerine Sungurlu’da durduruldu”
Yunus K. yönetimindeki 35 AJ 1322 plakalı otobüs Jandarma kontrol noktasına geldiği esnada polis ve jandarma ekipleri tarafından ihbar üzerine durduruldu. Otobüste yapılan aramada aracın bagaj bölümünde 4 kişinin yolculuk yaptığının görülmesi üzerine firma ve otobüs şoförü hakkında yasal işlem başlatıldı.

Bagajda seyahat eden yolcuların ifadeleri alındıktan sonra bir başka araçla yollarına devam ettiler.

Sponsor
Sponsor
MuhabirSerkan Şansever
KaynakSungurlunun Sesi
Önceki İçerikArtı İletişim Türk Telekom Bayii Hizmete Açıldı
Sonraki İçerikÖğrencilere Tecrübelerini Aktardı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz