Biçer İl Birincisi Oldu

Sponsor

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti işbirliğiyle yapılan yarışma, edebi (şiir, hikaye, kompozisyon, deneme, öykü, anı) ve görsel (afiş, resim, karikatür, kısa video) olmak üzere Çorum‘da iki kategoride gerçekleştirildi.
Görsel kategoride, ilkokul il birinciliğini Sungurlu İsmetpaşa İlkokulu öğrencisi Gökçen Biçer oldu.
Görsel kategoride Çorum il birincisi olan İsmetpaşa İlkokulu öğrencisi Gökçen Biçer ile birlikte Okul Müdürü Aydın Altıntaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette öğrenci ile sohbet eden Eryiğit, “Öğrencimizi başarısından dolayı kutluyorum. Okul idaremize, öğretmenlerimize ve öğrencimizin ailesine katkılarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Öğrencimizin bu başarısı bizleri mutlu etmiştir diyen Eryiğit, Biçer’e çeşitli hediyeler verdi.

Sponsor
Önceki İçerikGençlerimiz Kültür ve Sanat Yarışmasında Grup 2.’si Oldular
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner, Tebrikleri Kabul Etmeyi Sürdürüyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz