Berberler ve Kuaförler Denetlendi

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde bulunan berber ve kuaförlere yapılan denetimlerde berber ve kuaförlerin İş Yeri Açma ve Çalıştırma Yönetmeliğine uygunluğu, mesleki iş yeri temizliği, tertip ve düzeni,ecza dolabı,yangın tüpü, fiyat tarifesi ,müşterilere karşı tutum ve davranışları kontrol edildi.
Denetimlerin aralıksız devam edeceğini dile getiren Zabıta Müdürü Kemal KARAMAN, “Denetim yaptığımız iş yerinin büyük çoğunluğu kurallara riayet ediyor. Bu denetimlerde eksik olarak gördüğümüz bazı iş yerleri içinde gerekli uyarılar yaptık. Halkın sağlığı ile ilgili herhangi bir olumsuzluğa asla müsaade etmeyeceğiz, denetimlerimiz her hafta olağan bir şekilde farklı iş kollarında devam edecektir.” diyerek kurallara uyan işyerlerine ayrıca teşekkürlerini iletti.

Sponsor
Önceki İçerik“Geleceğimizi Hedef Alan Şiddeti Lanetliyor, Yetkilileri Tedbir Almaya Davet Ediyoruz”
Sonraki İçerikGalatasaray, Teknik Direktör Tudor’la Yollarını Ayırma Kararı Aldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz