BERBER VE KUAFÖRLERDEN ENGELLİLERE ÜCRETSİZ TIRAŞ

Sponsor

Sungurlu Terziler ve Berberler Odası, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla engellilerin saç tıraşını, bakım gördükleri merkezde ücretsiz yaptı.

Sungurlu Terziler ve Berberler Odası, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla Mavi Ocak Özel Bakım Merkezi’ne giderek tıraş olmak için berbere gelmekte zorlanan engellilere ücretsiz hizmet verdi.
Sungurlu Terziler ve Berberler Odası Başkanı Mutlu Karslı, engellilere destek olmak ve toplumda farkındalık oluşturmak için bu hizmeti yaptıklarını belirtti.

Engellerin, insanların birbirine desteğiyle aşılabileceğine inandığını söyleyen Karslı, “Engelli vatandaşların yanında olmak için bu hizmeti verdik. Bu kapsamda engelli kardeşlerimi tıraş ederek onların yüzündeki mutluluğu görmek bizim için en güzel duygulardan biri. Berber ve kuaför arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikGÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER…
Sonraki İçerikDENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜNDEN ENGELLİ ÇOCUKLARA ŞEFKAT ELİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz