Berber, Kuaför ve Güzellik Salonları Yeniden Faaliyete Geçti

Sponsor

Sungurlu’da, Covid-19 tedbirleri kapsamında 21 Mart’ta kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları, dün itibarıyla iş yerlerine yeniden hizmete açtı.
Saat 09.00’da kapılarını açan şehrin işlek bölgelerindeki berberlerde, randevu sistemiyle çalışıldığı için yoğunluk oluşmadığı görüldü. Berber, kuaför ve güzellik salonlarında çalışanların eldiven kullandıkları ve maske taktıkları görüldü.

Berber ve Kuaförler Tedbirleri Uygulamada Taviz Vermedi

İş yeri sahipleri de sosyal mesafeyi korumak amacıyla dükkanlarında fazla müşteri bulunmasına müsaade etmedi. İş yeri çalışanları koltuğa oturan her müşteri öncesinde ellerini dezenfekte etti, müşteriye özel steril eldiven kullandı.

Sungurlu Belediyesi, ilçedeki berber, kuaför ve güzellik salonlarında açılmadan önce dezenfeksiyon çalışması yaptı. Çalışmanın ise süreceği bildirildi.

Sponsor

İlçede bir süredir kapalı olan dükkanlar da dualar eşliğinde açıldı.

Berber, kuaför ve güzellik salonları, dün itibarıyla iş yerlerine yeniden hizmete açtı.
Sponsor
Önceki İçerik220 Vatandaşa Ulaştılar
Sonraki İçerikBaşpınar Mahallesi’nde Yılın Annesi Kayretli Seçildi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz