Ben Çöp Kutusu Değilim

Vatandaşların duyarsızlığı süs ağaçlarını çöp kutusuna döndürdü. Sungurlu Belediyesi tarafından caddelere yerleştirilen süs ağaçlarına bazı vatandaşlar tarafından çöp atılması yapılan hizmeti gölgelemeye başladı. 

Sponsor

Vatandaşların duyarsızlığı süs ağaçlarını çöp kutusuna döndürdü.
Sungurlu Belediyesi tarafından caddelere yerleştirilen süs ağaçlarına bazı vatandaşlar tarafından çöp atılması yapılan hizmeti gölgelemeye başladı.
Gün geçtikçe artan çevre kirliliğine karşı duyarsızlığın hat safhaya ulaştığı günümüzde, ağaçlar çöp kutularına, ağaç dipleri ise sigara izmaritlerinden toprağı görünmez hala getiriyor.

Vatandaşların duyarsızlığı süs ağaçlarını çöp kutusuna döndürdü. Sungurlu Belediyesi tarafından caddelere yerleştirilen süs ağaçlarına bazı vatandaşlar tarafından çöp atılması yapılan hizmeti gölgelemeye başladı.  | Sungurlu Haber
Kentte çevreye duyarlı olmayan kişilerin yarattığı kötü görüntünün önüne bir türlü geçilemiyor. Pet şişe, cam şişeleri, naylon poşetler ve özellikle sigara izmaritleri ağaçların etrafını sararak çevre kirliliğine ve duyarlı vatandaşların tepkisine neden oluyor.
Duyarsız vatandaşların bu tutumuna tepki gösteren vatandaşlar ve esnaflar, “Bazı vatandaşlar artık çöpü nereye atacağını şaşırmış durumda. Az ileride çöp tenekesi olmasına rağmen süs ağaçlarını çöp tenekesine çevirmişler. Adım başı çöp tenekesi var ama nedense cadde ortasına çöp atılıyor. Vatandaşların bu konuda daha özenli ve titiz olması gerekiyor. Biz bu ilçede yaşıyoruz ve ilçemizi temiz tutalım” dediler.

Sponsor
Önceki İçerikBelediyespor’da Hazırlıklar Aralıksız Devam Ediyor
Sonraki İçerikErkekler Samsun ve Sinop’u gezdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz