Ben Çöp Kutusu Değilim

Vatandaşların duyarsızlığı süs ağaçlarını çöp kutusuna döndürdü. Sungurlu Belediyesi tarafından caddelere yerleştirilen süs ağaçlarına bazı vatandaşlar tarafından çöp atılması yapılan hizmeti gölgelemeye başladı. 

Vatandaşların duyarsızlığı süs ağaçlarını çöp kutusuna döndürdü.
Sungurlu Belediyesi tarafından caddelere yerleştirilen süs ağaçlarına bazı vatandaşlar tarafından çöp atılması yapılan hizmeti gölgelemeye başladı.
Gün geçtikçe artan çevre kirliliğine karşı duyarsızlığın hat safhaya ulaştığı günümüzde, ağaçlar çöp kutularına, ağaç dipleri ise sigara izmaritlerinden toprağı görünmez hala getiriyor.

Abone Ol

Vatandaşların duyarsızlığı süs ağaçlarını çöp kutusuna döndürdü. Sungurlu Belediyesi tarafından caddelere yerleştirilen süs ağaçlarına bazı vatandaşlar tarafından çöp atılması yapılan hizmeti gölgelemeye başladı.  | Sungurlu Haber
Kentte çevreye duyarlı olmayan kişilerin yarattığı kötü görüntünün önüne bir türlü geçilemiyor. Pet şişe, cam şişeleri, naylon poşetler ve özellikle sigara izmaritleri ağaçların etrafını sararak çevre kirliliğine ve duyarlı vatandaşların tepkisine neden oluyor.
Duyarsız vatandaşların bu tutumuna tepki gösteren vatandaşlar ve esnaflar, “Bazı vatandaşlar artık çöpü nereye atacağını şaşırmış durumda. Az ileride çöp tenekesi olmasına rağmen süs ağaçlarını çöp tenekesine çevirmişler. Adım başı çöp tenekesi var ama nedense cadde ortasına çöp atılıyor. Vatandaşların bu konuda daha özenli ve titiz olması gerekiyor. Biz bu ilçede yaşıyoruz ve ilçemizi temiz tutalım” dediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz